Traktoriniai ratlankiai


Traktoriniai ratlankiai

dsautomobiles.com/naujienos/ivairios-naujienos/bmw-m-dyzeli ne-serija-4851Bet tai kai uzkabino lopiskus ratlankius traktorinei M serijai…Baisiai ziurisi.

Veee

vien dėl to nepirksit? Skaičiau, kad nusipirkus naują mašiną galima nusipirkt kitus ratlankius. Melavo ane?

cia jau ne padielu komplektuotis “Egzotikoje”

manau, kad šie ratlankiai nenusimontuoja nuo šio bmw Blogai

fordo ratlankiai sakyčiau Cha cha

Siandien tokiu durnu skaiciavimu atlikau… Kad man golfas per diena kainuoja ~22lt vien uz kura. i menesi gaunasi ~640lt Jei paimciau koki e46 3.0l tai butu ~35lt per diena tai i menesi 1050lt Ale kai paskaiciuoji tai prabanga ta masina… P.s. tokie skaiciavimai, nes per 8 menesius isukau 24kkm tai per diena gaunasi ~100km

na reik skirt masina darbine nuo asmenines Šypsena

Tai jo ~80% man to kuro padengia, bet vistiek kai paskaiciuoji tai taip dvacas kiekviena diena neblogai skaiciuojasi. Kiti zmones visa diena dirba kad tiek uzdirbtu Nežinau

100 km nuvažiuot man vidutiniškai kainuoja 41 litą Šypsena jei vien mieste tai beveik 50. bet paskutiniu metu mažiau kilometrų suku.

Kozmozai bet tai tavo ir alga ne 3000lt Skaitau

siuo metu vazineju su pajeriku kurio km kaina yra 80 cnt Apsvaigęs

o krv, 100 km 41 Lt…Cia jau rimta.

kolkas 52lt 100km mieste,bet lyg greitu metu turetu pagereti situacija Cha cha

Tai as skaiciavau ne kiek man kainuoja nuvaziuoti 100km, o kiek kainuoja man kuras per diena Mirkt Kitas ta 100km per savaite suvinioja gi

nu ne Šypsena bet visvien, pinigai per kaminą. Malonu praspaust, malonu važiuot, bet jaučiu reikės stvert daug niutonų turintį modernų dyzelį su 8 litrais mieste ir 5 užmiesty. Slyva liks savaitgaliams Šypsenaį savaitę minu 400-500 dabar, vasarą dvigubai.

mano salerkine 6x4,5 = 27 Lt/100 km trasoje ir 8x4,5 = 36 Lt/100 km mieste.

paskutinė kelionė į šiaulius, 110-120 greičiu, sudegino vidutiniškai 14,8 dujų Cha cha reduktorių dabar perrinkinėja, nes buvo jau pzdc, smirdėjo dujom ir kūreno daug.

va va, matematikas elementarnas, per diena vidutiniskai prasuku 80 km, gerai jaucias skirtumas, kai d4d salerka 3 kart pigiau buvo