Traktoriniai ratlankiai

15ltr jau paliava,jei geras kelias turetu tokiu greiciu apie 10-11 apsiriboti.

Rokas kas cia per salerkine ?

tai va, pamenu papirkau ant 150 parmyniau suvalge 12, ramiai vaziuojant 10 pakakdavo. bet nuo vasaros galo augo augo, jau nuo vln iki klp vos damyndavau 130 laikydamas, kas buvo 13,5 litro simtui. Rudeni jau pradejau kartais dujas uzuost, bet px, netvarkiau. Kai dabar jau nebevaikiskai vanialint pradejo ir sukapojo 15 vaziuojant tempu, kur turetu 10 pakakti, tai jau spjoviau, parsisiunciau remkomplekta ir atidaviau meistram.

96 kw, 1.9 tdi VAG motoras.

A8 senoji su 4.2 prie tokio greičio ima apie 11-12ltr/100km, kažkas jau pas tamstą tikrai negerai buvo, kad tiek nemažai rijo Šypsena

papasakokit apie diagnostikos laidus kanors kas susidures. reik tokio kur klaidas trina bei suka skaitliukus atgal.domina vw bei audi markems. internete visokiu skelbimu pilna bet gal kas kazka patars Šypsena

tai sakau, duju reduktoriu perrinkt atejo laikas. tai ir kureno duju nekudai. pamenu drauges korola mieste 13-14 pradejo lest, perrinkom - 10 per akis.

Jau matau kaip bura keikias turbas keisdams Ufff

o cia turejo nuskambet taip, lyg trys stangos tai maza alga ar kaip? Skaitau

Blin 3k litu virina per men ir verkia kad su guoliu brangu vazinet kai dar kura apmoka Juokiasi Apsvaigęs Kvankt?

Tom4s jojo a8 4.2 prie tiek tiek teryuja Cha cha gal kompas borto ir rodo tiek, bet realiai tai ji ryja jei duju tai 13-15ltr ant 110vaziuojant… Mieste be 20 niekaip nevaziuoja a8. O kad kosmoz galvoja apie traktoriu tai nesamone, jei daug judi, sunku bus tiek surast salerkos geros kas parupins, tai pilsi is degalines, tai skaiciuokis 4.6lt mieste 10ltr minimum bus 46 litai… bet cia minimum… o tavo dabar ryja mieste 50lt 100km sakei pats… kazka cia buri Cha cha

kokia cia masina 10 literiu mieste dyzelio kapos? 3.0 D? O neuztenka 1.9 tdi, 2.0 tdi?

Rafi, nereikia lia lia LabasKą kompas rodo man pofig, aš žiūriu realias sąnaudas. Ramiai važiuojant (110-120kmph) pas mane ryja tiek, kiek parašiau Labas Mirkt P.S. Mieste be 20ltr niekaip Ne