trachtar

Alkoholiui - NE! Piktas

Helix> ka zinau? Soprano> supratai apie ka as Cha cha

moteras nieko tu nesuprantu, sitas stalinec, yra labai geras reikalas, jis gali atnesti grazaus pinigelio. Jei kas pigiai pardOtu toki, tai pajamciau, gali buti ir su variklio defektu, bile vaziuokle butu geresne

Natalijai NE !!! Piktas

Vau! kaip šlapiu skuduru veidan Juokiasi

As dabar jau bandau eliminuoti nx tas progas, kai bus geriama. Finalas toks, kad tapau vienisius- i pachoda su dvirka vienas isvariau, i vestuves nevaikstau, savo gimdieniu nesvenciu. Bet vistiek alkoholis persekioja mane. Palyginus su zolyte, alkoholis toks pavojingas daiktas…

gerai, važiuoju valgyt ir GERT !!!

Naktibledai, va cia nesutinku. jau nevienus metus dalyvauju kur noriu, ir kazkaip dzin, ar kiti geria ar ne. ir del bendravimo jokiu problemu nekyla.

naktibledai, mesk tuos gerimus, susirask moterį, padaryk vaiką, susirask naujų šeimyniškų draugų, bus ir su kuo nuvažiuot dviračiu, bus ir kuom užsiimt. Cha cha Gerai

atsiribojau nuo kaikuriu draugu,ivaldziau mergina,pradejau maziau gerti Gerai Šypsena

O man kyla. As snapso nelaku, kai su draugais sueinu, alu mocinu, bet visiskai sausas i ju kompanija nebeieiciau. O jie tai geria ir nesiparina. Blem, gal cia manyje problema, kad parinuosi? Natalija, kuri merga su tokiu vepyzda prasides… Juokiasi

Ivaldziau sazine ir nebegeriu visai. tiesiog nebereikia to, ir nepasiilgstu.

prisiminaiu ta pasakyma “Vieni sako gerti reikia daugiau, kiti sako gerti reikia maziau… bet ir tie ir tie sutinka del vieno, gerti reikia!” Cha cha

Labai blogaj, kad alkoholis yra tapes musu kulturos ir tradiciju dalimi. Va musulmonu poziuris i tai man labai imponuoja. Nori nenori, aplinka veikia zmogu.

blede, tu pats esi kaip viena didelė problėma Juokiasi Cha chanum juk buvo pas tave merginų, reiškias dar pakenčiamas esi Juokiasi o vaiką užtaisysi, jau nebus kur dėtis Taip žiūrėk ir pačiam jau ne taip rūpės pjankės-guliankės kai vaikas gims Taip Cha cha

Natalija, as i ta reikala atsakingai ziuriu- negalima man turet vaiku. Mirkt Juokiasi

Naktibledai, ne tradicijos formuoja zmogu ir jo elgesi, o zmogus formuoja tradicijas ir kultura. Mirkt

Nekaltas a taip, sakei ypač su vaiku mergiote tau būtų sunku. gali nukentėti aplinkiniai nuo tavo auklejimo. Nekaltas Cha cha

O koki pavyzdi vaikas matytu is tokio tevo? Juokiasi

Jokio Nustebęs