trachtar


trachtar

Cha chagalvojau metalo laužas, bet ne, sako veikia visu pajegumu, tai ir nupaveikslavau Laimingas

Tau cia ne anas galas, kad tokiam amziuj nebeveiktu Cha cha Cia rusiska technika blyn Piktas Cha cha

nusimano kewle apie debesis…

kaip gerci mesci?

Bet atrodo tai kaip laužas Nekaltas Juokiasi

Draugas tai pas kazkokia ragana buvo. Sumokejo 100Lt, pakalbejo apie kazka, dave isgerti stikline kazkokio zoleliu antpilo. Jau pusmetis, kai negeria.

soprano, užsikoduok Taip

soprano Apsvaigęs

Bet tai tas kodas irgi xyunia. Nueisi kur i baliu ir kategoriskai nei alaus bonkos ikalti negalesi. Pazoras- visi supras, kad alkoholikas esi.

soprano, Prie to pacio, draugelis Lietuvoj rase prasyma, kad i kazinke nebeileistu, visus litus merkdavo ten, i skolas sedo. Lietuvoj nebeileidzia jo pacio prasymu, dabar i Latvija vazineja Juokiasi Moralas tame, kad cia jau pacio valia nuspresti ar tau to reikia ar ne Mirkt

Soprano jei turi gera zmona ir vaikus tai viena diena pats suprasi kaip mesti Mirkt O siaip gerti nereikia mesti. Reikia mesti pachmiela daryt.

naktibledas, gerai pasakyta pabaiga Gerai

moralas - kam tada is vis eit i baliu Juokiasi

Reikai rasti kokį užsiemimą, ir pastoviai sau priminti mintyse “Negerk!” Piktas Taip

Natalija pasakei, kaip vandenin paperdei.

Nataška tai kad aš visus kodus Paplepėkim

bl čia jau pradedat Juokiasi nesu aš toks pijokas jau Juokiasi

MP Juokiasi

blede, Juokiasi num matai aš kai neturiu tokių problėmų tai ir nežinau ką patart. Nustebęs Šiaip draugui buvo situacija panaši, irgi pastoviai alkoholį vartojo, o paskui sveikata sutryko, ir pasakė kas dieną gerti vaistus, kurių su alkoholiu maišyt negalima, o jei negers, tai gali būt iš viso Blogai. Va dabar jau devintas mėnuo kaip nevartoja.