trachtar

pradėk sportuoti, Taip

nėra pas mane problemų su alkoholiu Ne pas mane yra problemų su DAUG alkoholio Žliumbia Juokiasi

padovanok kam nors inksta ir nebegalesi gert ir gera darba padarysi

soprano, tai tada pastoviai su savimi į išgertuves vedžiokis žmoną kuri tau pastoviai žnaibys į šoną ir trypčios tau kojas po stalu, mol - "Baik! Žinok saiką Piktas" Juokiasi

kiek dabar inkstai kainuoja Žliumbia Cha cha

kad nėra pas mane žmonos Piktas ir tikiuosi nebus Juokiasi

Juokiasi stalinecas ce. Nekaltas nieko nera paprasciau, kaip mesti gert. ivedi i gugle kaip mesti gerti, ir skaitai… Nekaltas

soprano, tai metas susirasti tada Taip JuokiasiO šiaip, nežinau daugiau ką tau pasiūlyt, matyt reikia kažkaip pačiam save kontroliuoti. Užsirašyk ant rankos tušinuku priminimą, kai eisi gert. Juokiasi

videogaga.lt/video?id=ojvfvtcihxjdqljmb

Natalija tu rimtai tiki kad aš alkoholikas? Juokiasi

Taip Ne Juokiasi

tu man ne draugė Blogai

Bet va ka daryt, kad metus gerti viskas apsiverstu aukstyn kojom ir atsirastu didele laisvo laiko nisa, kuria reiktu kazkuo uzpildyt? Man metus gerti, situacija butu panasi, lyg praradus artima zmogu… As idejinis alkoholikas. Juokiasi

2 dalivei tesia diskutacija, visi kiti purto gugle… Nekaltas Cha cha

sopranai Nustebęs

jei nori mest gert reik but izoliuotum nuo aplinkos, nes dazniausiai viskas labai nekaltai prasideda… nuvaziuoji vakare kur pavalgyt su draugais, prie maisto 50 brendzio ir poto net nepajunti kaip po keliu valandu jau luzes buni… Kvankt?

Raimukas, nei tu zinai, nei rasinek nesamones… Juokiasi

Raimukas tuoj kaip tik važiuosiu pavalgyt, o ten jau žiūrėk… Juokiasi

Va su putimu tai kitaip, nori ir neputi, ar apskritai pamirsti, kad tu puti, o va pvz susitinki su hebra- nu butinai bus geriama! Vat tas mane ■■■■■■, kad alkoholis tai yra dalis musu bendravimo kulturos.

alkoholis yra ne dalis bendravimo kultūros, alkoholis yra mūsų gyvenimas Cha cha