Tostai...

Tostai…

Paukščiai skrydo į pietus,tik vieną maža, bet išdidi paukštė tarė:
-Aš tai skrysiu į saulę…
Jinai kilo vis aukštyn ir aukštyn,kol ikrito į patį dugną ,pačio giliausio tarpeklio…
Tai išgerkime už tai ,kad kiekvienas , kad ir kaip aukštai jis beskraidytų, niekada nenutoltų nuo kolektyvo…
Iš "Kaukazo belaisvės"…

Mano protėvis sakė:
-Aš turiu norą pirkti namą ,bet neturiu galimybės…
-Aš turiu galimybę pirkti ožką ,bet neturiu noro…
Tai išgerkim už tai , kad musų norai visada sutaptų su musų galimybėmis…
Iš "Kaukazo belaisvės"

Kaip cia mes su tavim sutapom? Aš nekaltas
Tai ishgerkim Taurė kartu!Uz bendraminchius! Labas

Gyveno baisus slybinas, ir valge jis tik nekaltas mergeles. Tad isgerkime uz tai, kad atskrydes i Lietuva jis mirtu is alkio!
(ne is "Kaukazu belaisves&quotMirkt TaurėTaurė

Aš ir pats apakęs…

Ishgerkim … na nepasishyk!!! AlusCha cha

Išgerkim už tai, kad po savęs paliktumę kalnus tuščių butelių, daugybę apgautų moterų ir, kad kiekvienas sutiktas vaikas sakytų :"Labas tėveli"…

Ejo karta asilas per dykuma ir nesesi du kibirus : viena su vandeniu, kita su degtine.Istrosko .Isgere visa kibira vandens.
Tad nebukim asilais, gerkime degtine

Skrido karta erelis ir snape nesesi ozy.Pamate medziotojas ir nusove ereli.Erelis nukrito o ozys pasiliko skristi toliau.
Tad isgerkime uz tai kad i mus niekas nesaudytu ir kad oziai neskraidytu…

Susitiko Jis ir Ji. Jis sake taip, Ji sake ne. Bego metai… Vel susitiko Jis ir Ji. Ji sake taip, Jis sake ne. Bego metai… Vel susitiko Jis ir Ji. Jis sake taip, Ji irgi sake taip, bet metai buvo jau ne tie. Tai isgerkim uz tai, kad viskas vyktu laiku.

Linkiu kad visuomet turetumet ka apsirengt,ir pries ka nusirengt!

Gyveno karta karalius ir turejo jis dukra. Bureja isbure, kad kai dukra sulauks 18-kos metu , ji pagimdys kudiki. Karalius labai to nenorejo ir uzdare ja i pati auksciausia boksta. Pats valgyti nese, nieko ne artyn neprileido. Kai karalaitei suejo 18-ka, pagimde ji kudikeli. Tad isgerkime, uz Karlsona, kuris gyvena ant stogo…

Vakarienes metu zmona klausia vyro:
-Brangusis nieko manyje naujo nepastebi?
Vyras debteli ir dvejodamas klausia:
-Tu pakeitei sukuosena?
-Ne…
-Tavo naujas megztukas?
-Ne, senas…
-Tai gal siandien tavo gimtadienis ar vardadienis?
-Ne.
-O gal musu vestuviu sukaktis?
-Ne, ne… as tik norejau isitikinti ar tu demesingas ir specialiai uzsimaukslinau dujokauke.
Tad pakelkime taures uz tuos vyrus, kurie demesingi zmonoms.

Buvo karta stebuklinga obelis…
Atejo prie tos obels senute su lazdela, ismeige lazda i zeme ir sako:
-Obelie, suzydek tiek ziedu, kiek as kartu per gyvenima nusidejau.
Ir obelis prazysta dviejais ziedais.
Kita diena prie obels ateina 30 metu moteris ir sako:
-Obelie, prazysk tiek ziedu, kiek as kartu per gyvenima nusidejau.
Ir pradeda zydeti viena obels saka.
Sekancia diena prie obels ateina 18 metu mergina ir sako:
-Obelie, prazysk tiek ziedu, kiek as kartu per gyvenima nusidejau.
Ir pradeda zydeti visa obelis ir visos aplinkines pievos, net senutes palikta lazda suzaliuoja…
Tad isgerkim uz merginas, kurios puosia musu pasauli!!!

Ganesi pievoje asiliukas.I pieva atejo nepaprasto grazumo moteris, asiliukas toliau ganesi. Moteris pradejo nusirengineti - asiliukas toliau ganosi, moteris visai nusirenge ir prigule ant pievos salia asiliuko, o tas vis ganesi.
Taigi, isgerkime uz tai, kad netaptume asilais.

Saule merginas isrengia iki "maudimuku", tad isgerkim uz tai, kad vyrai butu stipresni uz saule!!!

Nu čia gerai pavarei…penki balai…Gerai

Labasisgerkim…Taurė bet kazin,ar man kada taip nutiks…NeCha chaCha chaCha cha

TAIP MANAU TIKS…Cha cha

Pas fotografa atejo moteriske ir padave jam savo seimos nuotrauka:
-Gal galite padidinti musu seima?
-Nu ne.-atsove tas.-Kas pradejo,tas tegul ir didina…
Tai pakelkime taures uz tai,kad seimos didetu be pasaliniu pagalbos

Isgerkime uz priesus.Tegul jie turi prabangu nama,vila,masina,daug pinigu ir mobiliojo rysio telefona,kuriuo kasdien skambintu 01,02,03.

Viena vakara sedi vyras ant suolo su mergina.Antra vakara tas pats vyras ant to pacio suolo sedi su kita mergina.Trecia vakara tas pats vyras su trecia mergina sedi ant to pacio suolo.
Tai pakelkime taures uz vyru pastovuma.

Numire vyras.Zmona pastate jam paminkla su uzrasu "Ilsekis ramybeje,kol as ateisiu.Zmona".
Isgerkime uz tai,kad nors kape ramybe uzsitestu.

duokit man koki nors atramos taska ir as jums pasakysiu tosta TaurėTaurėTaurėTaurėTaurė

gal jus nezinot tostu ar ka? parasykit bet koki susitarem? Cha cha

Drabužiai-pargindinis moters ginklas.Tad išgerkim už nusiginklavimą…

Eina mergina per pievą.Priėjo seklų upeliuką.Pasikėlė sijoną ir perbrido jį.Priėjo gilesnį upelį.Pasikėlė sijoną dar auksčiau ir taip pat perbrido jį.
Tad išgerkime už tai,kad mūsų moterys perbristų jūras ir vandenynus…

Ryte grįžta vyras namo.Žmona klausia:"Kur buvai?"."Pas draugą",-atsako vyras.Žmona skambina tam draugui:"Maniškis naktį pas tavę buvo?"-"Žinoma"-atsako draugas.-Jis ir dabar pas mane".
Tai išgerkime už vyrų solidarumą…