;;

;;

kodel gi?argi jie uzhmirsho esant toki dalyka kajp uzhuojawta,gajlestingumaPiktas shtaj shiandien teko matyti berniuka invalida,ne viena mashina nesustojo ir nepavezhe...liudna zhiuretNustebęs tajgi ishkilo tox klawsimas...Ar Jus pavezhtumete likimo nuskrewsta zhmogu?

P.S.jej manot kad tokiu pat temu jaw buvo…ir kad shi tema nerejkalinga…galite trintiMirkt

ŽvaigždėKaledine KyskaŽvaigždė

is tikro net nepagalwojau…bet kad ir pawezt neturiu su kuoŠypsena

nzn,pagalwociau dar,bet jauciu kad ne!

tarkim jej neturite mashinos,pagalvokite ar pavezhtumete jej turetumete?tik nemeluokiteCha cha (pazhiuresim kiek che bus geru zhmoniuLaimingas)
o kodel nepavezhtum?man taj atrodo kad zhmones pernelyg jaw smerkia tuos zhmones...juk kiekvienam tajp gali nutikti...Nustebęs

as tai nepavesciau.LiūdnasNustebęsnors man jo labai gaila

taj kodel gi? zhmones pagriskit savo nuomone! jums geda vezht invalida?jus juos smerkiate? nagi lawkiu nuomoniu...

gyvenimas sunkus. Jei gu as buciau jo vietoje, irgi nenoreciau kad kas mane paveztu…Nustebęs…reik paciam tvarkytis…Nustebęs

On the borders of Kurdistan
On the borders
Where throats are
Choked with good-byes
And eagerness is
Suspended in the eyes
And people asked
When… where are we ? why…?!

Here a child dies…
There a baby lies, and
Another face-down cries:

My wound is hurting
My breath is hurting
My stomach is hurting,
Mother: Am I to die ?
And my white pigeon ?!
Are we going to die ?

In tears she said:
There beyond the border posts…
Only days: we won’t die
For us, God will try…

Again, the child cries:

Will my pigeon die ?
Mother: I love her…
She is my life
Because I love,
She does not deserve to die
I love her…

All broke in tears

Dear… your pigeon died
When the planes pried

And she broke in tears
My white pigeon was gassed ?!
My Kurdish pigeon died

Mother… my hair is falling
why ? Am I do die ?

Some water please…
W-a-t-e-r …
NustebęsNustebęs

katyte,gal invalide tapai ir dabar nemokamo transporto ieskai? Nekaltas

katyte,gal invalide tapai ir dabar nemokamo transporto ieskai? Nekaltas

Blogainot funny…Blogai

Nezinia, istikruju priklausytu nuo nuotaikos ir situacijos…Is dalies suprantu tuos kurie nestojo,nes galbut skubejo ir nenorejo gaisinti savo laiko.Taciau taip negalima…Bet ko noreti, juk lietuviu krastas.O kiek jau teko pastebeti dazniausiai lietuvis kitiem tik blogo linki… Nekaltas

Nezinia, istikruju priklausytu nuo nuotaikos ir situacijos…Is dalies suprantu tuos kurie nestojo,nes galbut skubejo ir nenorejo gaisinti savo laiko.Taciau taip negalima…Bet ko noreti, juk lietuviu krastas.O kiek jau teko pastebeti dazniausiai lietuvis kitiem tik blogo linki… Nekaltas

ha ha ha...shito tikejajs?zhinaj su tokiais dalykajs nejuokawjama...
gal tu ir tejsus...zhinaj kaj pagalvoju,net pati nezhinaw pavezhchew ar nea...bet ne del to kad invalidas...tiesiog svetima zhmogus ir pan...ash net autostopininku tubut neimchewNemano mamos drawgui buvo atvejis kaj jo odini salona autostopininkas supjawstePavargęs zodziu...bet va mano mama nebutu mano mama jej nebutu sustojus ir paemus to vajkio...Nekaltas

Turbut labai gerasirde tavo mama Gėlė jai Šypsena

Flirtas

perduosiuCha cha

Kiekvienas už save… Nekaltas
Tokie jau laikai kad pinigai yra svarbiausias dalykas
Aš kažkaip nepraeinu pro tokius žmones centą imetų.