;;

Geraiash ir stengiuosi padeti...na bet nevisada ishejna...Nustebęs geraj daraj eziukGeraiTaipApkabinimas

O aš vežčiau
Taip

pawezhchiau…

d.e.b.i.l.a.s

Pavesciau,jeigu reiktu.Garantuoju 100%Taip

shawnuole mergytApkabinimas
che jaw ir tajp ajshku...man tiesiog idomi zhmoniu nuomone,o tokie kajp jis matyt to nesupranta ir mano kad temos kuriamos tik ish to kas taw nutiko...BlogaiPavargęs pazhiuretume kaj ji kalbetu tapes invalidu...(tfu tfu tfu)

zinoma kad pavesciau… nors ir nevisada galiu isivaizduoti kaip jausciausi ju vietoje Nekaltas

as, manau, kad padeciau, jei galeciau Mirkt

ju taj invalidu? manaw tada jawstumejsi,lyg neturetum daleles saves...
dawg lemia aplinkybesMirkt

Manau, kad pavezhciauTaipJuk jiems reikia bent shiek tiek supratimo ir pagalbos…Ypac mazhiems vaikams…Pati esu savanore ir lankau toke grupe, kurioje apmokoma kaip elgtis su neigaliaisiais. Kaip jiems padeti, bendrauti ir t.t. Taigi teko lankytis vaiku darzhelyje, kuri lanko vien neigalus vaikuciai. [Su fizine negalia]. Ir nepasakytum, kad jie kazhkuo nepatenkinti-atvikshciai, dzhiaugiasi, zhaidzhia…Bet matosi, kad jiems truksta bendravimo ir pns. Nekaltas Neisivaizduoju, ka daryciau, jei paciai kazhkas blogo nutiktu[Nežinau]. Taigi, padeciau zhmogui, tikrai…Taip
Jie nekalti, kad taip atsitiko…Juk visko pasitaiko.Nekaltas

AngelasGėlė

Jej kas nors vairuot duotu taj pavezciau…Taip

Širdis

apie tai net nepagalvojau,bet tikriausiai,kad neNeLiūdnasŽliumbia

kajp fajna...ash pirma karta apie tokia grupe girdzhiuApakęs taw Gėlė uzh tokia gera ŠirdisshirduteŠirdis ApkabinimasBučkis
taj kodel tajp?Nustebęs

Matai, shiais metais mano buvusia mokykla padare tokia, kad joje galetu mokytis ir fizishkai neigalus vaikai. Irenge lifta, yra speciali sale, kurioje po pamoku vaikuciams daromi specialus pratimai ir t.t. Ir kas idomiausia-dauguma vaiku reaguoja labai normaliai, padeda neigaliesiems, taip sakant-bendrauja paprastai ir shiltaiLaimingasApkabinimas O tos mokyklos soc. ir spec. pedagoges gavo leshu ish kazhkokiu remeju[amerikiechiu atrodo], kai suzhinojo apie grupe, mokykla…Taigi, jos ejo per klases, dave anketas ir kas norejo, tapo savanoremisMirkt Mes tokios buvom tik…hm…7 atrodo. Lankem ‘paskaitas’, jei galima taip pvadint ir pasibaigus apmokymams gavom tokius rashtus. Labai dzhiaugiuosi tuo, nes pasikeite ir mastymas, ir pozhiuris ir gyvenima[tiksiau sakant tas buves sustiprejo]Mirkt
pati jauciuosi geriau, kai kzhkam galiu padet. juk una taip gra zhiureti i nuoshirdzhias shypsenasLaimingasGėlėAngelas

ApkabinimasApkabinimasApkabinimas

etc… man kartais taip gaila ju pasidaro…Nustebęs

Nezinau ar pavesciau gaijla vaijko… Nustebęs Bet na Nustebęs nezinau jei lietuviai paprastam kaimynui nepadeda tai ko norėti kad jis paveshtu svetima zmogu. Pavestu tik vyras arba moteris kurie turi toki pat nelaiminga vaika arba teko su jais susidurti arba tiesiog jie irgi ne visishkai sveiki Nustebęs Lietuva gailishiu krashtas. Ish musu net akmens galvai prasimushti negausi… Nustebęs

Love_Angel,tu saunuoleGėlė
Siaip as irgi nemazai tokiu neigaliu vaikuciu pazistu.Kai budavau sanatorijose,tekdavo susipazint.Jie visiskai tokie pat zmones,kaip ir mesTaipTik gal kitoks ju gyvenimo budas siek tiekNekaltasAs tikrai nejauciau,kad jie kitokie.Nebent bendravimo pradzioj.Siaip jie sakydavo,jog jiems truksta draugu,dauguma tyciojasi ir praeina kaip per siena,nors ir papraso pagalbos…Vadina juos visais negraziais zodziais…slykstu,kai paklausaiVeee Siaip mano kaimyne yra su negalia,jai sunku vaikscioti.Tai baisu paziuret,kai vaikai su ja elgiasi…Stumdo ir tyciojasi…Ji man daznai sako:"Nedaryk ir tu taip…"O ir ji pati labai uzdara,bijo atsiverti…Pati,manau,nekitaip elgciaus,jei su manim taip elgtusi.Padraugautu padraugautu ir numestu i sona kaip nusibodusi zaisliuka…

Bukim geresni…TaipTaipTaip