!

Dienos sakinys

"Kaunas visada buvo savotiškas miestas, jis ir yra savotiškas".
Vidaus reikalų ministras V.Bulovas skeptiškai įvertino policijos generalinio komisaro V.Grigaravičiaus paskelbtą kovą su Kauno mafija.

Lietuvos rytas 2003.07.16

Taigi, Kaunas yra, buvo ir bus Kaunas. Aleliuja, AleliujaAngelasLabas

monika? nu pabuk monikaFlirtas ar man gailaKietas

Šustauskas - Daktarų klano STOGAS.Juokdariai Jūs kauniečiai!!!

KAUNO MATERIALINĖS INVESTICIJOS

Pagrindiniai materialinių investicijų šaltiniai: valstybės biudžetas, savivaldybės biudžetas, nuosavos lėšos ir banko kreditai. Materialinių investicijų struktūroje dominuoja nuosavos lėšos, antrąją vietą užima bankų kreditai.

Investicijų apimtis pagal investavimo paskirtį skirstoma įvairiai. Daugiausiai investuojama įrengimų, mašinų ir transporto priemonių įsigijimui (~ 40 %), jų remontui apie 20 %; pastatų ir inžinerinių statinių įsigijimui apie 15–18 %, jų statybai tenka mažiau nei ketvirtadalis investicijų.

Įvertinant investicijų apimtis pagal ekonomines veiklas, matosi, kad Kaunas išliko pramonės miestu, nes daugiausiai investuojama pramonėje. 1997–1999 metais daugiau lėšų buvo skirta transporto ir ryšių veiklai, 1999–2001 metais – didmeninei, mažmeninei prekybai, 1998–1999 metais žymi investicijų dalis teko nutekamojo vandens, atliekų ir šiukšlių šalinimo veiklai (vandenvalos statybai), 2000 metais buvo ženkliai padidintos investicijos veiklai, susijusiai su nekilnojamojo turto operacijomis. Investicijos gyvenamųjų namų statybai pastaraisiais metais buvo apie 50 mln.

IsvadaKiaulėaunas - LT New Yourkas!

ką reiškia "daug"? Daug vežimu veža. Jei tau tas "daug" - tai, kad tu keleta pažįsti, tai tada, gal, visai "nedaug" imant persikėlėlių skaičių 1000-iui kauniečių. Krc, varai populizmą… Blogai

Negi tau Kaune kas į šikną įkando, kad niekaip negali pamiršt ir išsilaižytVeee Jau nusibodai, o gal tu tipo čia Kauną šlovini, jį vis paminėdamasVeeeIgnoruoju

as labai slovinu KAUNAčnes jis yra labai jau naglas MIESTAS!Gėlė

e karoduchas miestai nagli nebūna!!!nagli būna žmonėsTaip

Tu čia savo sex problemų nekelk į viešumą, jei pats esi nedrąsus, tai taip ir sakyk, o ne "Kowno ist Kowno"VeeeBlogaiKanda

karovyrogalas jis…Cha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiŽliumbiaJuokiasiJuokiasiJuokiasiŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaVeee

dapisot su situo linku,nu kiek galima PiktasPiktasPiktas

nesinervink panele,bet…Kowno yra,nepabijokim sio zodzio,KOWNO!

Juokiasi

Truputis tikslumo: mes čia Kaune lenkiškai nekalbam, tad rask kokį kitą būdą mus nervuotLabasIgnoruoju

Tai kad KAUNIETISKAI neiseina rasyti ,gal taipKiaulėaunas yra Kaunas?
Veee

Tai tu ne "rasyk", o rašyk, tiesa, juk jūs ten - likusioj Lietuvoj, mažaraščiaiŽliumbia

Nuo kada tokia raštinga esat?Mažaraščiai…juokini,nes aš nematau reikalo,kaip ir dauguma,rašinėti LT abecelės raidėmis.Įdomu kaip Tu SMS-us rašai?Čia parašiau dėl Jūsų,mat tikras Lietuvis(genai)esu.Tingėjau Tavo klaidų ieškoti,tad paėmiau pirmą Jūsų temą ir : "Nors jai ir 12, bet atrodo kaip 16-os, taip kad didelio augimo ateitį nebenusimato, o be to ji baisia pergyvena dėl to. Nieko, reikės konkrečiai su kokiu protingu gydytoju pasitart, o į Vilnių toloka, be to, aš Kaune gyvenu."(Čia nukopijavau su viena klaidele,tad nesakyk ,kad skubėjai rašydama).Gėlė

O ko tu po mano temas kuitiesiKiaulė, be to ten rimtų žmonių klausiau, o tu su savo kvaila miestų tema tokiems nepriklausaiIgnoruoju

Be to "mes" tiek daug vietos kaip "Jūs" neužimamCha cha