!

!

pries 5 metus buvo rasyta tokia situacija,o kaip siandien?

pats nuostabiausias miestas Lietuvoje.

jau labai daug temu yra kur sita nuoroda rodo!Blogai

Eik tu nx ble urode su tokiu temos pavadinimuPiktasKandaIgnoruoju

Gaila, kad yra tokiu zmoniu, kurie pagal kazkoki pokalbi sprendzai apie Kauna. Jei tai butu panevezys ar vilnius, nebutu toks forumo pavadinimas.

GEDA!

Gowno!!!

nu pezda kiek sita linka galima kisti

Ale ir sugalvojatCha chaZvengiau pusvalandiCha cha

Tu pasakei… “zvengiau”…Cha chaCha cha

Kauną atgaivintų tik intensyvi terapija
Per 5 metus Kaunas jau buvo spėjęs užmiršti, ką reiškia architektūriniai konkursai. Gyvendamas ramų provincijos gyvenimą, jis mėgavosi prėsku sąstingiu "gerai taip, kaip yra" ir nepiktai keiksnojo sostinę. Daugiau iš įpročio negu iš reikalo.

o ka cia komentuoti siulai?Nekaltas
kazkokie pridurkai is kito pasaulio kalbasi ir jau komentuoti reikia?
Juokiasi nu , labiausiai patiko tai "opelis sestas"…ApakęsApakęs???!!!

ne suprantu apie ka ta tupa nuoroda? ir ka čia reikia komentuot? temos autoriaus protelis mano manymu kaškur anapusBaisu

Atsibodo Baisu Kanda Ignoruoju

Tu savo prota nunesk geriau pas psicheatra
,nes nieko nepagauni…
Cha cha

o ką aš turiu pagaut
???
daunas autoriusBaisuir dauniškas adresasLabas

IMK GERESNI LINKA ,kur ne debilas klauimus uzdavineja,gal tu gaidys,kad tai Tave domina? http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/194026.32-=(1603854972

zjb ten zjb,kekšė geras irasiukas,gerai svaigstaJuokiasiCha chaJuokiasiCha cha

p nx dalba. jobe tu išaiškink man prie ko tas linkas ir tavo loxe temos pavadinimas. ir aplamai uostyk šiškaCha cha

[/quote]

IMK GERESNI LINKA ,kur ne debilas klauimus uzdavineja,gal tu gaidys,kad tai Tave domina? http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/194026.32-=(1603854972

[/quote]

p nx dalba. jobe tu išaiškink man prie ko tas linkas ir tavo loxe temos pavadinimas. ir aplamai uostyk šiškaCha cha

[/quote]

Matai,problem Tavyje,nes Tu esi Kavenskas ir pirma baig nors vidurine,tada bazarinsim,nes matau vaikas dar esi.Piktas