!

jo sian girdejau full version, nejaugi yra tokiu zmoniu su tokiu issivystymo lygiuJuokiasiJuokiasi

Kaip matai…YRA
Taip

IMK GERESNI LINKA ,kur ne debilas klauimus uzdavineja,gal tu gaidys,kad tai Tave domina? http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/194026.32-=(1603854972

[/quote]

p nx dalba. jobe tu išaiškink man prie ko tas linkas ir tavo loxe temos pavadinimas. ir aplamai uostyk šiškaCha cha

[/quote]

Matai,problem Tavyje,nes Tu esi Kavenskas ir pirma baig nors vidurine,tada bazarinsim,nes matau vaikas dar esi.Piktas

[/quote]

dauniukBaisu baik tuos bazarus apie amžiuLaimingas ne tau mano metus skaičiuotDrovus visvien mano daugiauKietas

ka vel i kelnes prisidirbai ?

niuu niekas nieko nesisarmatinaNedėl gaidyno tai nežinau jie kaškaip nesireklamuojaNe o jai kaška jieškoti pasakyt blogo apie miesta- nu tai vilnius kacapynas(čia nemano nuomonė nes pats turiu dauk draugu Vilniečiu)
Labas

Man patinka Kowno bazaras,paziurekit kaip jie darko LIETUVIU kalba.Vilniu kacapinas,bet po truputi lietuviskeja,o Kaunas…didelis kaimas!Tūsas

Kaunas zuliku miestas

Kaunas Pasaulio gėda

žuliku šiaip niekur netruksta
Taip

ant kauno kok tai užvažiavot? Gal nėra kavenskų, kad už savo miestą pastovėtų? šiaip ar taip kaunas geriau už telšiusTaip

KAUNAS LIETUVOS ŠIRDIS Kietas

sovitu laikais,o dabar jau kitas amzius,pabuskit!LIETUVOS sirdisJuokiasiJuokiasi

Baikit vienąsyk ant Kauno varyt, tuteišai jūs nelaimingi, mes tai nors lietuviškai kalbam, o Šustauską jums į Seimą delegavom, tuoj ir Šustauskienę su Daktaru pridėsim.Ignoruoju

gaila kad šustauskas per daug geria, o galėjo karjerą padaryt.

JuokiasiJuokiasiŽliumbiaJuokiasiRadot kuo pasigirti,ŠUSTAUSKAS!JuokiasiJuokiasiJuokiasiŽliumbiaŽliumbiaJuokiasiGėlė

Mes juo ir nesigiriam, mes tik džiaugiamės, kad vienu durnium pas mus mažiau, sėkmėsBučkisGėlėLabasApkabinimas

kavencka?

faktas

Kavencka- tai čia tuteišų žargonas, o aš save kauniete vadinu ir esu tuo patenkinta.BučkisLabas

KAUNIETE-KAIMIETE,tai vienas ir tas patsTaipTaip