Tiesiog apie merginas ir moteris...

Tiesiog apie merginas ir moteris…

Manau, kad esu subrendesŠypsena… Esu vedes, bet mintys apie kitas moteris ar merginas tiesiog veda is proto… Negaliu normaliai dirbti, netgi gatve eiti… Pastoviai save prievartauju, kad mintys ir veiksmai sia tema yra nuodemeŠypsena… Taciau salia to esu pavyzdingas vyras… Nedomina santykiai uz pinigus ir pan… Atrodo reikia tiek nedaug - kartais normaliai atsipalaiduoti niekam nesudauzant sirdies ir nezadant rojaus… Netikiu, kad nera moteruu ar merginu, kurioms reiketu to paties…
Gal kas turit patirties tokiose situacijose?
Ar tai yra saves prievartavimas? Kas geriau, patirti nuodeme ir normaliai jaustis (nuo to priklauso mano darbingumas, rupinimasis seima, gera nuotaika ir savijauta) ar pastoviai save ‘erzinti’, kas nori ar nenori vienokia ar kitokia forma atsispindi ir mano poelgiuose su zmonemis?

Na, sia tema cia daug prikalbeta, ir jei jau taip atvirai, tai reikia apie tai kitaip klabeti. Galiu pasakyti kad ne vienintelis tu cia toks, daug kam si tema nesvetima. Niekas tau nepasakys kaip tau elgtis. Gali papasakoti, kas kam buvo nutike, bet pasirinkti turesi pats. Tiesiai sviesiai bijau tau atsakyti Šypsena

buk doras seimos zmogus ir bijok dievo ,neik i duodeme ,bo jas rekia kazkada ispirkti . stovedamas pries dangaus vartu sergetoja sv. Petra turesi uz viska pasiteisinti Kietas

kadangi man jau buvo prie dangaus vartu ir ji sv. Petras atgal parvare , paklausyk jo Cha chaCha chaCha chaCha cha

Suprantu, kad ne as pirmas ir ne paskutinis. Taip pat as nesijauciu ir kazkoks nelaimelis… Tiesiog idomu kaip kiti sita sprendzia ir apskritai po darbo gerai taip paplepeti ir paskaityti kazkieno mintis…
O del bijojimo atsakyti, tai manau neverta - nieko baisaus ir neivyktu.

Ziurint kaip tu jausiesi po nuodemes - jei tikrai “normaliai”, tai nesikankink, bet jei po kitu Moterys grausiesi ir taip pat busi “nestabilios” nuotaikos? Asmeniskai man geriau retkarciais isklystantis is kelio, bet demesingas ir rupestingas man Vyrai, nei nervingas, nepatenkintas ir kiauras dienas burbantis “nelaimelis” Cha cha

Na norejau pasakyti, kad kiekvienam savo Šypsena. As pasielgiau sioje situacijoje vienaip, kiti kitaip, o tu elgsies dar kitaip. O paplepet tai malonu Šypsena. Tikrai

Na tokiu kaip MAN yra velnias gyvas - liezuviu pamakaloti kiekvienas gali… Todel nenuostabu, kad sv.Petras tokius atgal parvaro patirties pasisemti.

Kai buvau 20, tai ir as buvau mandras (toks kaip MAN), bet kai pasenau (29 m), tai jau dabar ir nezinau kaip tokie dalykai prasideda… Kaip tai pas jaunimeli viskas paprastai gaunasiŠypsena

Oi, MAN, tu mums patinki, tik nebuk toks piktas. Kietas Kietas Kietas . Suprantam mes tave, smagu ten buvo, bet grist reikejoŠypsena

Uz klaviaturos sededamas ir apie uzpakali rasydamas MAN noretu buti arciausiai dievoŠypsena

tai tie jaunikliai padeje ant morales ir krusasi kaip balti triusiai .
Tai kur ta tavo blemba branda ,jabat moju liusiu Aš nekaltasPiktas

Matrix 29 ir jau pasenai? Apakęs Gal juokauji?.. Aš nekaltas
Gal tau tikrai reikia nusprūsti “į kairę” Cha cha bemat atjaunėtum Liežuvis

Na mes cia visi tokie kokie sio momentu noretume buti. Ir kam svarbu kiek kam metu ??? Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

jo,geriau jau krusk savo zmona Gerai
mano tyra sena meile Ledi istvirkelius atpazysta ,todel buk kuklesnis ,o tai jokio krieno neapjungsi ,bo nebereikalo dievo sunus skelbe tiesa paklydeliams Liežuvis

Pabuk dar jaunu, kol gali. Senatve ateis pati.

Sauni mintis Gerai Gerai Gerai
ISIKLAUSYK Šypsena

[/quote]

Sorry, sorry, jei ka izeidziau… tikrai to nenorejau. Tasiprasau, tu kas isizeide!
Pagauti ar nepagauti kas cia vyksta: manau, kad visu temu problema yra ta, kad pastoviai nukrypstama nuo temos ir isiveliama i personalines emocijas. Taip buvo ir dabarLiūdna

Jo MAN, tu is tikruju esi labai saunus ****ABOLAS! Butu lengviausiai tave pasiusti ten, kur mane mintyse jau pasiuntei kelis kartus… Matau dar ne karta eisi pas sv.Petra ir busi siunciamas atgal…

vakarejant tik tokia minti sugebejau ishspausti (nuovargis tipo):
susilaikymas - ne visad Dorybe…na, slystejai - one night stand’as - jokiu isipareigojimu: ish ryto nereikia nei vardo paklausti, nei kefyro pachmieliukui pasiulyti…visa kita - Tavo sazhines reikalas, jeigu nespejai jos parduoti, t.y. priduoti velniui…
anyway - ne shventieji puodus lipdo Cha cha
ish kitos puses, lengva chia shit malti, kai jokie saitai bei isipareigojimai nespaudzhia…sekmes dvejonese…ale imk ir slystelk kada - chia ne ash, chia kazhkas kitas is shalies gundo… Mirkt