Tiesiog apie merginas ir moteris...

nu koks tavo sukrustas interesas apeme tave, MatricijauAš nekaltas
susilaikymas ,apmastymas nuodemingo gyvenimo yra dorybe Šypsena

Matrix, tiesiog ka noriu pasakyti - tokie klausimai paprastai yra nagrinejami ‘Seimos’ klube - jei tau tikrai rupi dalyviu nuomones ir patirtis ir reikia patarimu siuo klausimu - kaip vienas is klubo moderatoriu kvieciu ateiti ir diskutuoti sia bei kitomis temomis.

Beje panasiu temu ir daugybe minciu rasi ‘Seimos’ temu archyve - bent keliolika jei ne keliasdesimt diskusiju buvo apie tai. Tai rasau irgi neatsitiktinai, nes si tema yra amzina, ir visiems igrisusi iki gyvo kaulo, tad jei noresi normaliu diskusiju, bijau turesi visus suintriguoti - papasakoti atvirai ir issamiai kame problema tavo seimoje… Tiek.

blemba ,pats Liucipierius si vakar visus savo itakon pazabojoApakęs
Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas svenciausioji mergele GinAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Musu teise rinktis: danguje geras gyvenimas, o pragare - gera kompanija… Nustebęs
Šypsena As uz gera gyvenima! Šypsena

deive mano ,ciortomaniu vakarasApakęsApakęsApakęs

Apakęs Sakei kad esi pavizdingas Geraivyras.Vieno nesuprantu kaip galima Geraijaustis nusidejus? Gal pabandyk i tai pasiziureti kitaip,ne kaip i nuodemeMirkt O tai dabar nori kad ir avys butu sveikos ir vilkas sotusKietas

grazu Gerai

pas RS6 (kiek teko matyt) salonas nedauk kuo ir skirias, tik sedynem, spidometru (ish pirmo zhvilgsnio pastaebi kad taj ne paprasta a6) LiežuvisP.S. pas shita, jej neklystu, matau ant vairo apachios RS* zhenkliuka… Nekaltas

salonas kaip slonas bet kad masina ne sportine tai jau aisq Liūdnas)

ir labai… Taip

konkretus ir aisq - man tox salonas patinka Šypsena