The Witcher 3


The Witcher 3

Net po 60val grafika vis dar pribloškia ir būna, kad tiesiog sustoji ir žvalgaisi Girtas Ko gero nėra geriau atrodančio žaidimo.

Max settingsai?

Butu gerai, kad ir Witcherio veidelis geriau atrodytu. O siaip pasiziuri vaizdeliu pro balkoneli, nueini prie veidrodelio ir isjungi. FPS uztenka su vidutiniu PC, optimizacija Gerai

cool, net važiuot niekur nereikia Juokiasi

Kushliau, subjektyvu, as panasiai su GTA jauciuosi. Aplink mane online visi ten zudosi, saudosi, sprogdina, as vis sustoju pasizaveti aplinka Liežuvis ir as nezaidziu GTA ant max nustatymu dar. kita savaite jau galima bus su ultra nustatymais manau

Ne max settingai. Grass, water, foliage visibility, shadows medium/high tiktai. Nu GTA biudžetas 10 kart didesnis, tai optimizuotas gal ir geriau, bet W3 irgi gerai visai sukasi Gerai Kas dėl grafikos, tai sunku lygint, GTA miestas, mašinos, o čia pievos, miškai, miestai, kaimai. GTA tokios įvairovės neturi. Taip pat lighting W3 tikrai įvairesnis ir geresnis, niekur kitur tokio nerasi. Jau nekalbu apie pasaulio detalumą kokio irgi niekur nerasi.

Tai tokia ir turetu buti ta grafika, atsizvelgiant kiek jis resursu srebia, tokie zaidimai jau seniai atrodo labai neblogai. Ir nesuprantu kas cia per minkstaprotiskos kalbos apie biudzeta, nes realiai nesitikiu, kad GTA bus puikiai optimizuotas.

Nu GTA optimizuotas puikiai, jau nuo pirmos dienos tas aišku Mirkt O biudžetai 265mln vs 35mln $ Juokiasi Matosi kas daugiau darbo įdėjo ir kas labiau myli žaidimus.

Jei pirma diena pre-orderi nusipirkes isbandei, tai gal tau ir aisku, o kai pats isbandysiu tada ir man bus aisku Mirkt Biudzetai n mln. vs n mln. labai skirtingi, bet taip pat ir panasus, klausimas kaip organizuoti ir kaip igyventi zaidino kurima. O kokia tu cia meile matai, jei tu prazaidei 60 val. W3, o as prazaidziau 60 val. FC4, ir dar neidejau nei vieno screen’o i ŽK ???

Kad FC4 booooring ir mažai kuo skiriasi nuo FC3. Grafika tik gera. Nelabai ten yra ką 60val veikt. FC3 20-30val trukmės, FC4 irgi panašiai. Nu bet vistiek baisiau už skyrim turbūt nieko nėra Cha cha

Kushliau. Witcher 3 be online, plius biudzete neatsispindi kiek po vokeliu buvo duota is tam tikros kompanijos, plius optimizacija ir atspindi ta biudzeta. gta ant senu konsoliu sukasi, zmones zaidzia, sukasi puikiai ant nauju konsoliu, zmones zaidzia, sukasi puikiai ant pc, zmones nesiskundzia. kas su witcher buvo? Cha cha koks aziotazas buvo del sumazintos grafikos, nors neesme, kad 99% kompu apsisika net ir su sumazinta grafika lost normaliai. visi kaltina konsoles, bet hey konsoles kalte turbut, kad visu kompai per silni zaidimui? nekalbant apie puiku image kurima su nvidios pagalba Cha chapuiku, kad zaidimas zaidimo prasme geras gavosi, gi jei ne, tai butu po velena staigiai jis krites. meiles zaidimui neminek. bet kuris savo zaidima mylintis dev’as nebutu sugules su nvidia, tam kad supisti prota 95% savo fanu bazes. kiek cd project idejo pinigu, toks ir gavosi, kiek rockstar idejo, toks ir gavosi zaidimas. skirtumas tas, kad gta visapusiskesnis ir stabilesnis buvo be jokiu aziotazu ir kito sudo nereikalingo. pasakyk, kam reikejo veltis su nvidia? gi be tu plauku butu isejes zaidimas, visi net nebutu zodelio pasake, kad vo ziurek plaukai kokie. visi butu zaide toliau be jokiu antireklamu ir pykciu

Nu tai išsijungi tuos plaukus ir žaidi Juokiasi Visi ir žaidžia be pykčių Mirkt Žiūriu kai kam tie plaukai labai svarbūs Cha cha Kita kalba būtų, jei jų neitų išjungt, o dabar, kad skųstis dėl to, kad naują technologiją panaudojo, kuri nebūtina atrodo juokinga. O jau rockstar, tai šventieji. Galėjo visom platformom vienu metu išleist žaidimą. Bet ne, išleido mirštančiom konsolėm, po to “next gen” 900p 25fps konsolėm ir tada PC Cha cha O kai žaidimas sukasi ant 360/ps3, tai žinoma reikia tikėtis, kad sugebės ant PC optimizuot, kad suksis puikiai net ant bulvės Cha chaDar visi mėgsta PC gamingą dėl modų, o kad rockstar kala baną už modų naudojimą net SP režime visiem praslysta, nes rocktar geručiai Cha cha

Kushlius, Na man tai neboring, o isizaidus tai apskritai nematau jokiu panasumu su FC3, nes ju neieskau, ir nes yra labai daug ir skirtumu, patobulinimu. Atsidariau katik FC4 laikmatuka tai rodo 43h 20min, bet dar laukia kruva side questu, poto dar laukia 2 DLC, tai sumoje laikas gausis irgi nemazas Kietas Skyrim pazaidziau pora val. ir numeciau, vietoj jo Two Worlds II sukasi Mirkt Nebloga grafika, neblogas herojus, toks su humoro jausmu, zodziu Gerai

Ka jus cia ta GTA kisat, ner cia ka lyginti net situ zaidimu, perejau ir pamirsau as ji, gal del to kad MP nelosiau Cha cha FC3 ir FC4, abu perejau, abu man jie vienodi, sumedziok ta, padaryk ana, pasigamink ta, ai tiesa, 4 dalyje gali apsirukes ir seip pakeliauti po mistini pasauli, seip abi dalys neblogos, skustis nera ko, bet ir nieko ispudingo Kietas ir kodel pastoviai kalbos nukrypsta I nvidios feilu puse, blyn sitas Witcheris vienas geriausiu mano lostu geimu per visa mano geiminimo istorija, ar NVidia ar amd butu prikusus prie to nagus, ner skirtumo px man tie plaukai, seniai pamirse visi jau juos, ir px kaip jis ten sutvarkytas, ant mano kompo sukasi, nieko daugiau nereikia Cha cha zodziu Witcher 3 Gerai Apkabinimas

GTA kazkaip nesikeicia per metu metus apart grafikos. O W3 tikras next gen. O FC butent lyg ir viskas ok bet kazko truksta. Nepadirbeta ties veikla idomesne.

Bbd aš ant to amd, vos ne visi dev’ai su nvidia+intel sugulę, sekančią sistemą su ana ir rinksiuos.

O kas blogai su amd? pas tave gi tik cpu amd jei gerai pamenu, tai tas px turetu buti, nesvarbu ant ko devai sulipe…ar tu ir vga paemei amd?

taigi r9 270x. db dar žiūrėjau cpu galingesniu, 9590 220w, ble akis net prasikrapščiau kad isitikint ar tikrai 220w Juokiasi Juokiasi

del W tai jo, bet per akis ir 8 serijos cpu uztenka, tie iki 125W eina teoriskai Cha cha jei muziqo zodziai issipildys, netolimoje ateityje AMD cpu ant geimu turetu atsigauti dar labiau Šypsena netgi tavo senukas 6xxx turetu Tapti spartesnis Šypsena del vga tai mjo, su gtx 760 butum laimingesnis Cha cha