tema vedusiems apie žmonų pokyčius

Šiais laikais netgi labai retai Ne

cia tai visiska nesamone moterys gimdo vaikus, ju pareiga ir priziureti kad neliktu vaiakis ir lepsiais zmonu pareiga - neuzsileisti ir neleisti vyrui virsti vaiku

keiciasi Taip kelios mano istekejusios drauges jau nebe tokios kaip buvo Ne kazikaip subobejo Baisu kazkaip laikosi isikibusios tik savo Vyras kazkaip per daug daznai sako “mes”, net tada kai tereikia issakyti savo nuomone Baisu as apakus Apakęs

vyksta tie pokyciai,pradzioje i gera puse Cha cha,pakui apsislifavus kazkokia ramybe vyrauja,na ta ramybe kazkodel nusibosta,prasideda paieskos to ka senai pamirsta Mirkt

“apaksi” kai istekesi ir pamatysi, kad pati nori pasikeisti (prisiderinti) Mirkt

nei uz ka Kanda

Rybka tekėk už manęs galėsi nesikesti, tu man ir tokia patinki Mirkt Šypsena Širdis Apkabinimas

velnias zino,kame kas…gal zmones nesikeicia,bet paprasciausiai nera tiek pazistami ir atrodo,kad keiciasi,o gal ir kitaip…

pirmi pokyciai buvo TOKIE… “tau netinka sitie baltiniai”… o toliau poslo i poexalo… Juokiasi… nu bet, suo ir kariamas pripranta, jei myli savo seimininke Širdis

Pokyciai i bloga puse prasideda tada : kai vyras veda Liežuvis ir galvoja , kad jau nereikia rodyt demesio,dovanoti Gėlė ir pamirsta Apkabinimas … vot tada ir zmona be Gėlė ne Bučkis ir be Apkabinimas ziezula darosi vot taip Liežuvis

Niekas nepasikeitė- kaip buvo prieš vestuves “kalta” taip ir liko. Bet čia aš Nekaltas.

tai kad tu vedes balamute Apakęs

Amzinas karas,gamta taip jau sutvarke,kad vienas turi vadovaut.Idealu kai susideda Vyras Moterisvienas vadovaujantis kitas nusileidziantis,tokia pora gyvena laimingai visa gyvenima. jeigu abu vadovaujantis,tokie vienas kita iskankine skiriasi, ir toliau iesko antros puses. Na o abu nusileidziantis kankinasi visa gyvenima,nesirizdami kazko pakeisti.

REIKIA! Taip

nei uz ka Kanda REIKIA! Taipnebutina, negalima Ne

NEREIKIA NeZenytis Kietas

jau laisvas Mirkt

ale operatyvus koks Apakęs Juokiasibet zinok is manes zmona nekokia - tingiu dirbt, daug zvejoju, islaikymas kainuoja brangiai, daugiausia islaidu sukrems, dzikams, valams Taip ir tradiciskai po nauja rite kasmet Flirtas

tinka kadai zaksa? Cha cha