tema vedusiems apie žmonų pokyčius

…ishsiskirk…suprasi kas yra neapykanta…ir ko ish tiesu tu nekenti…

Teks perplaukti vandenyną. O aš bijau susirgti jūros liga Mirkt

nu vot ishkilo… o kas jei tokie pokyciai vyksta tik istekejusioms, o netekejusioms nia Nekaltas tai gal nesizenyti Nekaltas

Manau prisimeni pasaką “Dangus griūva”? Drovus Katinėliui ant uodegėlės kopūstų lauke užgriuvo kopūsto lapas, šis išsigandęs puolė bėgt ir rėkt: “dangus griūva!”, o jam iš paskos - ir visi sutikti žvėrys… Kiekvienam tikėjimui savas laikas! Net dagaus griuvimui Flirtas

beje, ash ne zuvies akius Ignoruoju, Rybijglaz ash Taip sita garbinga nicka man sugalvojo vienas zveju klubo narys, anksciau buvau zuvyte, is bedos galite dar taip vadinti

Būk pasveikinta, žuvyte Vanda Mirkt

Dalinai teisi. Del neigiamų savos Moteris pokyčiu jau ne taip kaip anksčiau stojasi, del kitų Moterisproblemos nebūna Juokiasi

Pirma karta perskaiciau sia minti ,bet ji tobula : is manes reikalavo neimanomo ,o as tik kad liktu ta ,kuria pamilau ,bet viskas apsiverte:isimylejau iliuzija o ji galvojo ,kad as tarnas ,zigolo ir pasiryzes kokius 60 metu paversti shvente .O is jos puses : nori sekso -pasidaryk pac,nori meiles -mylek mane ir dziaukis .Nori visuo tuo tiketi -tai tavo problemos .Nori tureti sheima-turek ,tik nelysk i mano gyvenima .“Mano vyras paskutinis niekshas ,bet su juo skirtis nesiruoshiu”.Mano homofobishkos mintys blesta ,pradedu suvokti homoseksualumo istakas Veee

as nenutukau, bet kg priaugau, o to priezastis yra mano anyta Apakęs Baisu jei, ka tegu Vyras ja paduoda i teisma. As nekalta, kad ji mane labai myli ir lepina…

Pirmas pokyčių požymis moteriai - kai ji perstumia tavo spintą į kitą vietą. Pirmas nusivylimas moteriai - kad vyas šeštadieniais vis dar žaidžia bridžą.

Moteru pokycius suformuoja vyriski vyrai po vedybu patape mazyciais kaprizingais vaikais. Tada moterys turi buti ir vyras ir mama ir zmona ir meiluze… Sie soc. vaidmenys persimaiso ir vyras ima reiksti pretenzias - neva, brangioji, kai man reikejo mamos, tu mane isdulkinai, kaip meiluze… Vat ir visa problema.

Ar manai, kad istekejus moteris nebeturi asmeninio gyvenimo? Ar manai, kad turi teise jai kasdien reguliuoti ir listi i jos dusia?

raikia paimti adaptacini perioda, kokius 3 metus ir isbandyti vienam kita… O tadu jau zanytis… Nekaltas Nekaltas … Arba - ne Cha cha

Jo, moteros sustorėja, vyrai labai pamilsta alų… Žliumbia

ištekėjusių vyrų Taip Cha cha

cia smulki klaidele. sutuoktiniai ne pasikeicia bet prisiderina viens prie kito. o tie kurie nesugeba to padaryti issiskiria arba kankinasi visa gyvenima. P.S. Zuvyte, o tai ruosiesi teketi ar jau skirtis laikas?

Istekejau-subobejau.Taip dazniausiai buna.

laba diena Cha cha yra tokių Vyras ir Moteris su kuriais gyventi ne santuokoje Gerai o santuokoje Baisu … pasikeičia per dieną. sako dabar tu MANO.DAIKTAS. ir darysi taip kaip aš norėsiu…

gyvenime viskas turi savo vieta. svarbu ir antrai pusei ta vieta surasti. na, ir nebutinai smeletam kalnely