tema vedusiems apie žmonų pokyčius

tema vedusiems Vyras apie žmonų pokyčius

yra tokis posakis: moteru beda tame, jog pries vedybas jos tikisi vyrus pakeisti, o vyru tame, jog pries vedybas jie tikisi, kad moterys nepasikeis kada ir kaip vyksta tie pokyciai? ar uzfiksavot? Baisu

Taip, vyras pasikeitė, aš-ne. Cha cha

As bjauri is prigimties. Dalshe niekuda. Jau kas pasirysh kartu gyventi, baisesnes nepamatys, baisiau nebuna. Baisu

nu siaip as vyru klausiau, man idomios nuomones is salies, o ne paciu tu, kurios keiciasi Šypsena

a joooo, viskas keiciasi… dazniausiai ing blogaji pusiu…

…uzhfixavau…po skyrybu nerealius pokychius y super tejgiama puse…

tu geriau papasakok apie blogus pokycius po vedybu??? kas tokio pasikeite??

…po vedybu ishsiskyrem…taj buvo vienntelis pokytis y nejgiama puse…

kiek teko pastebeti, 80% istekejusiu per pirmus 3 metus nutunka. kodel - man iki shiol misle… Liūdnas

O tau besiseksuojantis vyras neprimena pompos? Va taip ir pripucia Baisu

pompos? Pavargęskad nelabai… jau greiciau panashu i epilleptika, tik putos buna ne ish burnos…

Epileptikas, tai cia veiksmo kulminacijoj, o veiksmo eigoj jis tikra pompa.

Kažin, ar ne dėl Moteris neigamų pokyčių daugelis vedusių Vyras dabar sėdi prie kompo, o ne užsiiminėja Apkabinimas ?

Pataisau. Kuriems nebestovi, tie sedi prie kompo.

dazniausiai po gimdymo sutrinka medziagu apykaita, bet siekt iek valios ir uzsispyrimo ir vel figura kaip buvus Nekaltas

nu negi vedybos nestovejimo priezastis ? Apakęs

Greiciau pasekme Nustebęs

Pokyčių, kurių nekenčiu: - Nekenčiu Tavo sapnų, kuriuos baigi ten sapnuoti, o aš jau keliuosi; - Nekenčiu, padalyto gyvenimo į dvi dalis; - Nekenčiu troškinių, nes Tau nerūpi, kiek sugaištu juo gamindama; - Nekenčiu burkuojančių balandžių, nes nebepamenu, kada sėdėjome ant suoliuko trupindami jiems sausainių; - Nekenčiu, kai mane kiti apkabina; - Nekenčiu tų Tavo sterilių viešbučių; - Nekenčiu Tavo gyvenimo ten; Nekenčiu… Ir iki pirmos nakties klausausi - Love tender, love me do Tell me its allright For my darling i love you Till the end of time… Angelas

…ir aplamaj…zhvėsakia…ko tau tokie klausimaj ishkyla???..y vejdrody pazhek - liux atrodaj…