Tele2 - melagiai!

nu yra teke nusivilt rysiu… o del akcijos tai nedalyvavau.

Iki tol kol nepapildziau ir man buvo po 9cnt. o daba tai po 1cnt.

Iki tol kol nepapildziau ir man buvo po 9cnt. o daba tai po 1cnt.

nzn kaip jus po 1ct siunciat, bet visi mano draugai siuncia po 9 tame tarpe ir as, nors visi ta pacia diena ta pacia h pasipyldeme saskaita

Tai ar neapgavikai,juk pazvelgus i teliko reklama atrodo,kad visi 10lt skirti esemesam po 1ct Šypsena

eikit jus eikit… tele2 wiswien padoriausias… bitej saskaita nuolat be prezasties tirpsta o omni extra iswis kapines

Turiu as ta suknista Joker PiktasNors susivemk KandaPirksiu eziiii Ignoruoju

ezys (kaip ir mazylis) is viso yra gaidziu gaidys o ne normalus planas Ignoruoju Pavargęs

bite klientais visai nesirupina! Pavargęs

kad jie normaliausi! Taip

zjbs operatorius ir tiek!

Na tikrai sms tarp tele 2 vartotoju po viena centa… Vakar specialiai tikrinau… Pasiskambinau ir susizinojau likuti… buvo 3 centai tai ir issisiunte 3 sms Ir isvis-galiu pasakyti, kad omnitelis mane dazniau apgaves buvo nei tele2

Tele2 gerai, ir nesakykit kitaip LiežuvisJei ne jie, dabar turbut su kokia 3310 sedeciau Nekaltas

kreipeisi? Cha cha

amareta, i savivaldybe dar ne, bet tai asilai, vakar kai nuejau i parda ir is jos paskambino pardaveja TELE2 jai pasake kad taip man sms po 1ct, tai blt iki siol siunciu po tuos 9 supistus

Viskas cia yra tokia didele nesamone, kuri pudrina zmonens smegenis, kad jie tik pildytu saskaitas, kad tik moketu pinigus… Blogai

Niu o pas mane 9 sim kortelės, visi ten meluoja… kuris mažiau meluoja ta ir įsidedu Cha cha

pas mane tik keturios Drovus

eik tu. geras ezys yra Liežuvis

Nezinau nemegstu as Tele2 Nekaltas