Tele2 - melagiai!

ir mama, ir sese pasipilde ir siuncia po viena centa Taipcia kazkas pas tave negerai… Nekaltas Liežuvis~

naudojos jau metus Mirktsiaip priklauso nuo plano,anksciau turejau omnitel valdininko plana,bet kai suvienodino ten visus tarifus - perejau i tele2,dabar turiu tele2 verslo plana Geraitarifai tikrai nera blogi Mirkto siaip renkantis operatoriu reikia atsizvelgti kokiais operatoriais naudojasi aplinkiniai (seima,draugai,gimines) Nekaltas

as isvis neabonentas Liežuvis

kad ir koks planas butu, maziau kaip 150 i menesi dar nemokejau Nežinau kazkaip neiseka man taupyti Nustebęs

nenaudoju tele2 Liežuvis

duxas…akcija jau baiges…wat Cha cha

Bitute-arba be proto daug prasneki,arba blogas pas tave planas.Hmm Nekaltas

naudok tele3 Gerai

tele 2 verslas Nekaltas na bet nesiskaiciuoja man tos minutes bekalbant niekaip Nekaltas o dar draugu ne LT uztektinai yra, norisi paplepeti Nekaltas reikia man taupyt taupyt ir nusipirkti koki telekoma Taip pasidaryciau sau nuolaida tada 100% Šypsena

Va bitej online girdejau kad europon skambinant 0,49lt/min,gal verta isigyt i uzsieni skambinant Nekaltas Na, bent pasidomet reikia Šypsena

Alter o cia su abonementu ar ne? nes man dar vieno tikrai nereikia Ne

…bet 9 ct. taip pat nėra daug, taip ar ne?

Ten panasiai kaip isankstinis mokejimas, tik viskas inetu, be jokiu sutarciu. Tik bijau,kad nebuc pamelavus del kainos, na gsm forume tokia berods buvo parasyta Nekaltas Šypsena

jei daug sms`u per diena issiunti tai jau tikrai daug Taip

nu reiks pasiskaityt Šypsena

Nu gi visi zinom, kad tokie jau tie musu TELE 2 Myliu~ Bet nieko nepadarysi, naudoju ash ji ir viskas ~ Nekaltas~

o ko daugiau tiketis is tele2??

Tai kaip visada tele2 Liežuvis

Tai cia seniai aisku, kad jie tokie yra Taip

ka jus cia visi suda malat su tuom tele2,gal kas kokiu argumentu pavarykit kuom jis blogas? Nekaltas