Tele2 - melagiai!

nieko gero… Liežuvis

zymiai geriau nei bite! Nekaltasbent iki dabar! Taip

bet zymiai blogiau nei omnitel Liežuvis

omnitel nzn!

as uztat zinojau… Drovus

buvau ir omnitel ir tele2, dabar bitej…reikia zinoti, ir stebeti, pagal savo poreikius rinktis operatoriu…juokinga, kai ‘isimylima’ i konkretu tinkla ir nenorima paleisti, nors kiti siulo butent tai, kas tau geriausia Nekaltas

TELE2 rulez!!! po dvieju dienu kankyniu… teko papluseti, bet savo gavau Šypsena dar zadejo kompensuoti tas sms Cha cha

nieko gero tas tele2… cia del keliu sms`u po viena ct tiek vargti reikejo… Liežuvis

ka padarysi… bet savo gavau Šypsena

tele2 man vistiek labiausiai apsimoka Taip

ne naujiena siaip…

sutinku… Juokiasi

Rimtas operatorius, rimtas planas, rimtas ir požiūris Juokiasi žiopleliai nabagėliai… Blogai

Ot negeras vaikelis iskarto neishsiaiskino iki galo o poto rekia ant tele-3 Juokiasi Juokiasi

siaip pildyk nenaudoju, o kad tele2 aferistai tai seniai zinau. prisisvaigsta ten zmones biski!!! Veee

wisi mes wagys

ogutia pasakyk kuom? Nekaltasbeja butu idomu suzinoti kokie tavo tarifai? Šypsenamanau su maniskiais net nera ko lyginti Mirkt

ogutia tu vargai? Nekaltaskeista - jug tau omnitel geriausias? Šypsena

Geraitiesa sakai - dar priklauso kokius planus imanoma gaut ir kokie tarifai Nekaltaskazkada ir as buvau bite,paskui omni,o dabar tele2 - viskas priklauso nuo to koki plana gera gauti,ka naudoja aplinkiniai ir t.t.

Sūnau, visiškai nesvarbu kokie tarifai. Svarbu, kas už juos moka Drovus Kietas