\"TELE2 Jocker\" pasakykime savo noumone

"TELE2 Jocker" pasakykime savo noumone

TELE2 Juckeri prasitest ar tapt naujo jo abonentu… Bet juk cia tikra nesamone butu… Dabar Omnitelio planas "Mano" yra daug geresnis, nes skambinti kainuoja 40ct i bet kuri tinkla, o SmS 15 ct (lygiai tas pac kaip Jocker tik pigiau). As dabar turiu Omnio "Draugus 30" moku 20Lt su mama ir su tevu iki balandzio pabaigos kalbu nemokamai… Kadangi daug vazineju po uzmiesti manes nebeuzpi.sa dingstantis rysys (seniau turejau X-Files rysi), kai vaziuoju uzmiestyje ir sneku.

P.S. Telefonu kainos Omnytelyje yra tokios pat, o kai kuriu modeliu dar mazesnes.

Gal jus galite pasakyti nors viena TELE2 privaluma be 10ct. uz minute, o sitas dalykas irgi biesina, nes visi skelbimu laikrasciai pilni skelbimu: dovanoju Nokia 3310; parduodu Siemens A50 uz 50lt; parduodu skaitmenini fotoaparata Canon A300 uz 200lt ir panasiai… aisq visu nokiu skelbimu savininkai yra tele2chai… Po kiek laiko pradejau skirti tokius tele2chus, jei skelbime pigi gera preke, o skelbejo numeris TELE2 tai vadinasi jis tele2chas (tele2chai yra tik tie, kurie deda melagingus skelbimus ir panasiai kaupia pinigus i saskaitas)… O kaip jie Nokia 3310 kainas numuse panevezyje tai pyp nes parduodamu Nokia po 100 ir maziau, tai gal po 20 kiekviename "Kontakte" buna…

Beja Omnitel "Mano" yra atsakas TELE2 del mazylio…

Ir dar, matet reklama kur Mazylio ir Ezio tarifus lygina? Kodel TELE2 savo rysio su Omniu nepalygina? Faktas tas, kad omnis toli grazu ne TELE2… Nes tele2 yra tikrasis GAIDYS, o ne Ezys - gaidys…

Ir dar kuo jie daugiau pesis, tuo mums bus daugiau naudos… mes galesime daugiau ir pigiau sneketis…

nesuprantu kuo blogas dabar Tele2 rysys? praejo jau X-file laikai! Tu nurodyk bent keleta vietoviu kur nera rysio? nevardink kokio misko gludumos, kai grybavai, ar kokiu pozemiu. vasara vaziavau Kaunas-Varena o.k., o anksciau ir tam kely ir pacioj Varenoj buvo ne rysio zona, 30 km nuo Kauno pas bobule sode nei su omni, nei su bite pries metus rysio negaudziau- dabar su tele2 ore. siemet gal karteli uzsilenkes buvo, o omniui pries pora d ka nebuvo problemu su rysiu? cia apie rysi, o paslaugos- kitas klausimas. cia omnis gaidys- laiku butu susiprotejes ka daryt, tele2 neturetu tiek klientu.
P.S. o cia dar tokia kvaila mintis:
tele2 extra padare, ezys vos uzgimes padarytas, dar omnitel padarys

oi privers tele2 kitus op. mazint tarifus nes priesingu atveju gali juos istikt telekomo likimas. jei ne tele2, tau gal dar siandien minute kainuotu 1.00 and more… nepagesino omnitelis su bite naujoko Tele2, o dabar velu, a? rysio kokybe normali, tik paslaugu beveik nulis, na bet dar ne vakaras…

Egizzz tu del kainu kritimo tai teisus… Bet del rysio tai… Na as vasara dirbau vairuotoju pas dede Zarasuose ir isvaziavus is zarasu kaip taisykle dingdavo rysys, o draugelio omnio nedingdavo… Beja buvau Zarasu picerijoj, kai kazkas paskambino tai girdejau kas 3 zodi ir iki siol nezinau ar ten tevas skambino ar ne, nes net isejus i lauka rysys nepasitaise, o veliau draugelis man skambino (Omnitel) is tos kavines ir puikiausiai susisnekejom…

Aisq Pnevezy ir jo rajone rysys tai ciki gal tik ten kur tevas gyvna (Berciunu gyvenvietej) biski blogiau, bet siaip kentet galima… Bet nezinau dabar su omniu man labiau patinka nei su T2 seniau buvo… Nors dar turiu ir ta Jockeri, nes sutartis tik vasari baigiasi.

kai kuriais atvejais del rysio gali but is dalies kaltas ir telefas kuriuo naudojies: su vienu netraukia, su kitu no problem

daugiau nei du metus naudojuos Tele2, visko buvo, bet paskutiniu metu viskas ok. turetu tele2 gprs, wap ir t.t.- nereiktu man nei labas nei extros (ta tai is vis s…)

Tele2 rysis geras, ankciau budavo silpnas, dabar toks pat kaip ir kitu op.
naudojuosi nau 3 metus. Siuo metu Jocker… tikrai patenkintas. tik kainos galetu biski but mazesnes. nors ir kitos puses juk tel gauname pigiai

As dabar pas babulia tai va sedziu sau kambari ir pilna palka rodo wapinu sau su bite KAIMAS PRIE KEDAINIU. tuo tarpu brolis su tele2 begioja po nama ir rysio jiesko=] xe gerai pazvengiu is jo (kaimo zmones sneka kad kitoj kaimo pusei tele2 geriau tempe=]]]]]]]

Gavau zinute, kad iki pat nauju metu i tele2 visa para tik 20ct/min. Va Liežuvis Pas mane Joker ir dziaugiuos jau apie pusmeti. Mirkt

Pats naudojuos labas.Bet pries tele2 nieko neturiu.Atvirksciai jei ne jie tai dar ir dabar po 1.5lt kalbetume.O t2 rysys kaip rysys.As su labas is utenos vakarais(kartais)nesusikalbu visiskai…Turetu t2 gprs eiciau pas juos.

dabar t2 tikrai visai nieko,ne taip kaip seniau Baisu

Jocker turiu jau beveik metus ir tikrai labai dideliu problemu nesu turejes. Na vasara kai prie kokio ezeriuko vidury misko nuvaziuojam, taj buna problemu siek tiek, bet seip taj viskas ok. Nesiskundziu.

Risys geras! karta su skautais buvau judrenuose (dariaus ar taij gyreno gimtine) ir karoce tele2 buvo risys o omniteliui nea! beto omnitelio stotelems kai kurioms jau kiek metu? Šypsena

dar vienas pincius, kuris niekaip negali sugalvoti kaip saves realizuoti tik kaip pavaryti ant tele2…
na vakeli, tai gal visa teisingai isdestikime, o ne taip kaip tu cia…
visu pirma omnio planas "Mano" dalinamas, pasibaigus sutarciai o ne i kaire ir desine, kaip Jokerio. su juo tu negausi mobilaus po 1lt. ir tas planas nera atsakas i mazyli. ismok skirti prepaida su abonentu, tai buvo atsakas i bites eko. beje tele2 platina partnerio plana. jei nezinai apsviesiu tarifai savas 19 kiti 47, sms savas 9 kiti 14ct. minimalus 18lt. tad su savo "MANO" planu spelkis nes kepurelemis apmetys…
Joker atitinka tavo plana "Draugas" su jo 80ct. tad pries tusciai girdamasis pirma ziurek ka su kuo lygini…
kas del telefonu kainu, parodyk kur omnis siulo 20 mobiliaku po 1lt.???
del rysio, jis yra ir neluzineja, siomis dienomis jau buvo poros zmoniu nusiskundimu del omnio tinklo…
tad kita karta pries sapaliodamas nesamones pagalvok, ar verta prakaituoti

tu cia zmogau nenusisnekek ir nemaisyk dvieju dalyku, OMNIS su MANO planu neduoda jokiu telefonu tik i shikna jiem gal pabuciuot uz lita. TAI KITA KARTA SKIRK TAI!
turek savo omni ir lauk kol nulups tau 9 kailius…

nu nera ko ir pridurtiTaipGerai

krc užknisau ir tapsnojau,man px kas kaip ir kiek,bet velniopa gaidint kita operatoriu su tokiom reklamom kaip mazylio,as nieko pries neturiu amzyli ir nieko pries ezy bet tai jei suda drabsto vienas ant kito ir per tv tai jau lietuva tiek degradavus kad daugiau nieko neturi per tv parodyt kaip tik ant kiek pirgiau ir kriminaline kronika

E zmones galit pasakyt kokie MANO tarifai ir kokie tie popigiai telefonai Šypsena