\"TELE2 Jocker\" pasakykime savo noumone

kiek zinau joker kainos kris po naujuju metu

IgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

naujokas…
o siaip tai gan seni naudojuosi T2 ir man jau nelabai rupi kas ka sako… O dar kai argumentai be rysio…

aš irgi t2 naudojuos… matosi, akd naujokas čia kalbaMirkt kas prasitęsia t2.joker į joker? nes joker kainos nemažos, tuo labiau, kad galima prasitęsti į beveik super planą partneris dabarŠypsena vien dėl jo verta tuos 1.5 metų atkentėt…

rimtaj? is kur tokia infa? cia tele2 paskelbe ar vbs?

ButentTaip

ex, rado zhmones del ko pasigincyt… kiekvinam savas rishys gerewsias! Cha cha turiu TELE2 Jocker ir dzewgiuosi… turechew omnitel irgy nealiudechew… taij koks skirtumas?? Cha cha ( zhinoma priesh pusantru metu taij gal tele2 biski lievas buvo , bet dabar… Liežuvis )

nu jo ot negaliu islindo is kazkokio savo kaimo gudumos vaikelis sugalvojo kad reikia tema parasyt gsm klube ir apie ka gi daugiau rasys jei ne apie "lieva " tele2 rysi ( kurio seniai nebera ) po simts pagal omnio reklama galima speti kad ju rysys pasislepe kazkur anapus ( na jei ufonautai ar tai marsieciai jau pildosi extra ID na tai pagalvokit Cha cha ) o jei rimtai neturiu jokiu problemu su jokeriu ir manau neturesiu ( netgi tevai kurie gyvena tokiam lietuvos kampelyje kaip Kupiskis neturi jokiu nusiskundimu ) taip kad manau tema verta spyneles statuso kadangi ji pilnai issemta isdiskutuota jau daug anksciau

Turbut turejai pries 2 metus? Nes dabar nezinau kur kiti akivaizdziai pranasesni, o va Kaliningrado pasienyje juokemes, kai musu numyletasis ir isreklamuotasis Omnis visikai pamete rysi, net logo uzgeso, tuo tarpu tele2 rode maximuma Apakęs Dar teko lankytis apie Dubysa Kauno raj, tai irgi Omnis daug kur trukineja, nors visai nedingsta. Tele2 cia kaip ir tas pat…

Idomu, kodel Omnitel svetaineje tokio plano nera? Apakęs
Zinau, kad tos svetaines kurejai veplos- nei apie akcijas, nei naujienas paraso joms dar netapus senienoms…

Tas tele 2 tikrai nera jau taip blogai, jau beveik pusantru metu kaip juo naudojuosi…Bet tiesa pasakius nera jau taip gerai ir pavyzdziui Akmenes rajone tai su juo ne kaip, kai man mama paskambina, tai truputi rysys trukineja, ir sunku susikalbet, bet pripratau…

kas del vietu kur nera t2 ryshio tai zinau 3 bent jau vasara jos buvo, nu pats nesinaudoju, tai daugiau negaliu zinot, nu tai prie dusios ezhero nera, nera mano sode 25km nuo Kauno 5km nuo Jonavos jis, nera kazkuriams ruoshe vaziuojant traukiniu is Vilniaus i Kauna

Su tuo Mano Omni s…da mala, nes privatiems asmenims jokiu telefonu, nemokamu minuciu ir pan neduoda, net pasirasant terminuota sutarti, be to, panaikinamos visos nuolaidos ir pan. Skaityk, kad gauni pre-paida
Piktas Piktas Piktas
Del imoniu nezinau, nes domejausi tik kaip fizinis asmuo.
Tarifai:
Visi tinklai visa para 40ct, SMS 15 ct, minimalus 18 Lt

Visko neskaiciau tik autoriuj noriu pasakyti,jei tau T2 gaidys tai ir tu gaidysCha cha Nz asc kokiuose urvuose ir kokiuose uzpakaliuose tupit kad jums rysio nera,turiu T2 nuo pat pradziu ir patenkintas,jau 4 tel papigiaja is ju nupirkes.Turejau Omni5,planas uz Joker nete geresnis,ir galiu pasakyti kad va ten tai visiskas gaidys paliko.Idomu kaip jus ta kokybe matuojat,kodel man visada viskas veikia,kyla itarimas kad tik gaidziams T2 taiko prastesni aptarnavimaCha cha Idomu kodel didieji T2 kritikuotojai tylejo,kai tik Bite ir Omnis atsirado,kai pas juos budavo pravalai su rysiu ir t.t.Greiciausia dar i kelnes dare…