Tavo kambarys

Niu kadangi dazniausiai ryte islekiu is namu pamirsus puse knygu ir su viena tapke, tai kambario susitvarkyt kiekviena ryta nespejuCha cha
tenka tvarkyt gryzus…
dulkes nusivalau gal karta per sawaite…niu gerai, i pusantros sawaites kartaCha cha
stalcius i puse metu gal karta susitvarkauCha cha
siaip daznaj betvarke buna, bet kai ta betvarke padarau as, tai bent jau zinau, kur kas sudeta…
O jei sumasto koks nors mirtingasis izengt i mano valdas ir sutvarkyt mano betvarke, tada jau reikia gerai pasukt galwa, kur sugebejo uzkist koki nors dajkta…isvada:sawoj betvarkej lengvew susigaudyt, nei kito tvarkojJuokiasi wat…Drovus

jo tikrai ne vienas Šypsena

man tenka kambari su bratanu dalintis, todel jis niekada nebuna tvarkingas.
dulkes nuo palanges (vejas pripucia smelio visokio) kazkur 2 kartus per metus, nuo kitur - kas 2 metus gal (kazkaip niekur neprisikaupia tu dulkiu pas mane). grindis ~2-3 kartus per metus isvalau (dazniausiai, kai is bratano reikia pinigu prasyti). stalcius karta per metus, kai prasideda mokslai. o seip kambario niekada netvarkau, nes be sansu suspet paskui savo bratana, kuris pastoviai, kai atlaisvini vietos prideda visokiu savo schemu, popieriu, kompo daliu ir kitu sh.
nu ka as zinau, man visai patinka gyvent tokiam kambary, nors cia labai daug nereikalingu daigtu, man jie nemaiso, ir vietos man viskam uztenka - ir pasportuot, ir maisa padauzyt, ir pamiegot, ir prie kompo prisest. aisku, baisoka buna kai koki drauga reikia pasikviest…

tik negalvokit, kad svalkoj gyvenu, pas mane normalus butas, ir visi kambariai, isskyrus mano, yra svarus ir grazus

pas mane kambariai visad tvarkingi tik lovos nepasikloju Šypsenao siaip kaip taip iseina tau dar apsikuist,kad net praeit neimanoma Apakęs?nzn nemegstu ateit i svecius pas ka nors kai viskas kaip kokiam sabakstyne Nekaltas negi cia sunku? o tvarko kambarius tai daznai mama as tik dulkes nusivalau,bet jau primetytu daiktu pas mane namie niekad nerasi…

kambari tvarkau pati Šypsena. seip pas mane tvarkele tvarkausi kada ner ka veikt ar seip kai kambarys jau Baisu buna.

kartais su ranka perbraukiu per grindis,surenku dulkiu kamuolius ir fsio Juokiasi na dar kartais nuo stalo nusirenku ivairiausius daiktus (kojines,semku lukstus) Cha cha kadangi gyvenu be tevu,taj niekas neknisa proto Cha cha

Pati.

Pati ir tik patiTaip
Nenoriu,kad kasnors kitas listu i mano kambari Piktas
Kambari man uztenka issisiurbliuoti karta i savaite, daiktus irgi sudelioju i vietas kas antraCha cha diena… Mirkt

2 kart per savaitę tvarkau.

kai bunu labai susinervinus as puolu tvarkytis kambari… na retkarciais jis buna vis delto tvarkingas Cha cha

Jo, pati tvarkausi… Dulkes dazniausiai ir as valau tik karta per savaite…

Chem…Kambari tvarkausi pati, na nebent kai mama neapsikencia tai apmeto siek tiek daiktus.Dulkes valyti man yra pats slyksciausias darbas, tad as ji darau ypatingai retai Liežuvis ir tik svarbiomis progomis Liežuvis
Bet siaip pamascius gyvenu ganetinai tvarkingai.

aisq kad pati tvarkausJuokiasiJuokiasijau jei mama ilystu,tai puses daiktu nerasciauNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

Geriausia nuotaika yra , kai kambary yra toks jaukus bardakas…bet jaukus(kuris yra tik mano ir niekas negali priekaistaut…tai vaPavargęs )

netvarkau… ir motkai neleidziu tvarkyt…
aisq kojines ishsineshu purvinas, siukshles is musarniko… bet ne daugiau… na jei kate nuvers koki vazona, tai auiq motka kwiesiu… nzn… kazkaip kai kambarys sutvarkytas, netaip jauciuosi… viskas grazhu, tvarkinga… fe. pasibjauretina

pati tvarkausi.

niu tvarkau pati visus namu kambarius,nes mano mama net nemano to daryti!Veeeo kadangi as nemegstu kai y mano kambary isvis yeina mama tai ir tvarkau viska pati karta per savaite!

bardake gereu zhinau kas kur randasi

…jei tvarkys tevai tai veliau teks klausinet kur koki daikta padejo Cha cha
…o seip as pats valau Mirkt

niu as tai pati tvarkau, o tvarkau tai karta i savaite Mirkt

lengva tau kalbeti kai mama kambarius tvarko…man tai tenka kitus kambarius karta i savaite tvarkyti, o pas mus labai daug tu kambariu tai uzknisa…niu dabar jau dazniau susitvarkau, nors ,tiesa sakant, namuose jau menuo kaip apsilankius nebuvau Cha cha o apsiversti taip kad praeiti neiseitu nera sunku - tiesiog tingi daiktus graziai susilankstyti ir i spinta deti, tai ir meti i kruva…arba knygos ir sasiuviniai visur metosi, jei pvz man per daug nuobodu pamokas prie stalo ruosti…dar brolis atklysta…tai taip ir gaunas Mirkt