Tavo kambarys

pas mane tai ateina tvarkytoja , nusluosto dulkes , issiiurblioja ir t.t. NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

Pas mane kambariai tvarkomi kiekviena diena… Nes kitaip man butu liudnos misios(nuo tevu), (jei kas neskaitete mano dienorascio, paskaitykite)suprasite del ko taip yra… Dulkes kasdien ar kas antra diena valomos, kilimas kas antra diena, pas mane kambarys niekada nebuna sunerstas Ne Nepakenciu netvarkos…

as jau senai pamirses kas yra tvarkingas kambarysCha cha
tikiu kad as toks ne vienas

Na ka zhinau lyg ir nera pas amne didelio bardako…twarkausi tai aisq kad pats…bbet tai buna gana retai Cha cha

Mano kambario foto yra mano dienorastyje…Pries kelias minutes jy nufotkinau Cha cha

As tai sawo kambari twarkau kai tewai liepia aisku jiems neduodu twarkyt ,nes mane nerwuoja kai kas lenda mano kanbarin . O siaip twarkau pats tada kai ryte atsikeliu ir sunerwuoja netwarka Piktas .

niu as taj pati tvarkaus nes jei mano tevai tvarkytu tai paskui nieko nerasciau ir dar galetu koki dienorasti rast… o dulkytes valau kokius 2-3 kartus per savaite kaip uzeina…
Flirtas

niu savo kambary tvarkau pati Šypsena
anksciau spinta patvarkydavo mama - sudedavo svarius drauzius
bet man jau geriau viska daryt paciaj - kaip man patinka Laimingas

buna gerai kai ash dulkes nuvalau karta per puse metuCha cha o sejp pats netvarkau…

generalinis tvarkymasis - kas savaite.

ash tvarkausi pati Taip bet kartais kai mamai truksta kantybe ir jai buna laisva diena tai ishsiurbia kambary, nuvalo dulkes sudeda drabuzius grazhiai ir t.t. nors man tai aishku nepatinka Pavargęs kad landzhioja visur Nekaltas arba kartais padaro tvarka: perstato daiktus i kita viena…tai sugryztu, supykstu ir vel viska grazhinu savon vieton Laimingas kazhkaip man kai tushcia ant lentynu negrazhu Veee reikia kad butu daug visko TaipLiežuvis
bet tvarkausi kambary, kai pati to noriu Taip na kada man jau negrazhu…kai kilimas baiai atrodo ir pan…Cha cha ir dar viskas priklauso nuo nuotaikos. dazniausiai uzhsimanau tvarkyti apie 24.00 nakties…Niam niam

kajp pradeda rekt taj ir susitwarkau…dazhnewsej taj sheshtadieniajs…walau dulkes, siurbiu kambari…bet tenka ne tik sawo kambar, bet ir wisa buta twarkeet

Hm… kad nelabaij kaijp ir twarkau Cha cha kartais, tik daiktus ant stalo y vietas apdelioju…Cha cha

mama.

ash savo mabary tvarkawsi pati,nes tarnajciu neturiuCha cha tevaj uzsieme ir jej kambarys netvarkingas nieko nesakoLaimingasLiežuvis bet shejp pagrinde netvarka buna shinshilos narveCha cha ir spintoj…stalas daznewsiai grazusNekaltasCha cha
dulkes valaw kajp uzejna…kokius 2 kartus per savajteLiežuvisLaimingasLiežuvisLaimingasLiežuvisLaimingas

kai persikraustem mama visai nebeuzeina i mano kambari.su broliu dabar turiu atskirus kambarius, tai jokiu problemu nebera Mirkt niekieno neverciama issiplaunu grindis ar nusivalau dulkes…kai matau, kad jau pribrendo reikalas.retai bunu namuose, tai nebera laiko priverst labai… Mirkt

JuokiasiGirtas

pati tvarkau Drovus… kai jau atsibosta tas chaosas Laimingas o dulkytes tai 1-2 kartus per savaite valau Angelas

Jei ne tevai,tai turbut nieko netvarkyciau…Šypsena
man gerai kaip yra…bardakas rulezzz…Juokiasi

tvarkausi patiTaip mama į kambarį ateina tik gėlių palaistyti, nes aš jas mažinai pamirštuDrovus tvarkausi tada, kai jau visai nieko nerandu arba kai noras atsiranda tai daryti. dabar tai visiška netvarka, nes nėr kada tvarkytisNe

mano kambarys kajp kox savartynas Cha cha
bet ce dzyn…dulkes kada valau? niu 1-2 kartus i savaite
o shejp kad normalei visa kambari sutvarkyt taj man rejkia labaj dowg lajko pasiryzhimujCha chaGirtas
wat…