Tavo kambarys

Tavo kambarys

po eilinio konflikto su tevais del tvarkos(tiksliau netvarkos Cha cha )mano kambaryje nusprendziau sukurti tokia tema…tarkim,
ar patys tvarkote savo kambarius?(as tai visalaik pati, nes
tevai koja dar nusilauztu pas mane, taj geriau nerizikuoti Mirkt )
kas kiek laiko mazdaug valote dulkes(as karta i savaite - zinau kad retokai, bet man jos netrukdo Cha cha )
galit dar ka nors parasyti…jei nesunku arba jei tuo metu netvarkote kambario - jokiu budu nenoreciau jusu atitraukti nuo tokio sunkaus ir atsakingo darbo, kuriam (bent jau man) reikia menesiu pasiryzimo…Pavargęs

Savo kambari tvarkau pati, pati ir tik pati. Nes pirma, tevai nieko ir netvarkytu, o mano kambarys pasiverstu savartynu; antra nemegstu, kai kas nors be manes uzeina i mano kambari ir kur nors landziojaTaip Taip vat… O tavrkau viskas karta per savaite, dazniausiai sekmadieniAngelas

susitvarkau pati, nes kai mano mama buna pas mane kambary, man alergija prasidedaNekaltas
dulkes varau 1-2 kartus per savaiteNekaltas tai va…

Tvarkau pati Liežuvis O tvarkau kai uzeina noras ir kai noriu kad tevai kur nors isleistu,tai apsimetu gerute ir susitvarkau Angelas Cha cha

MAno kambarys kartais dienu dienas (kartais net savaites) gali buti apjauktas, kol mane ta netvarka ima nervinti ar as staigiai viska susitvarkau… isskyrus spinta ir stalcius Šypsena

As ir pats savo kambary tvarkau,kartais ir tevu kabary sutvarkauTaip

Pati tvarkaus, nes jei motyna bandytu tvarkyt pakelciau toki skandala. Ji isvis i mano kambari beveik neina.

Aisku pati! Liežuvis Kazkada kai manes nebuvo namie, tevas neturejo ka veikt ir sutvarke, tai paskui nieko neradau, kas kur padeta Piktas Dazniausiai karta i savaite buna didelis susitvarkymas- valau dulkes, triuksmauju su siurbliu, keiciu patalyne ir pan., o karta i menesi susikaupiu ir susitvarkau spinta, stalcius ir visas lentynas Laimingas Kartais uzeina ikvepimas ir pradedu tvarkyt visokias nesamones, perstatinet daiktus lentynose, pertvarkinet stalciu tvarka ir pan. tada padarau dar didesne betvarke negu buvo Cha cha Tai va taip… Laimingas

zinoma jog pati.nors dulkytes ar kilima kartais ishsiurbia ir mama.shiaip ash irgi tragishkai nemegstu tvarkytisz…Liūdnas

Savo kambari tvarkau pati.Cha cha O ji tvarkau kiekviena penktadieni.

Tavo kambarys ir vėl lyg po karo,
Nes verkiantis karys nežino ką daro,
Tik žvilgsniai keturi
Nuo tylinčių sienų
Tai viskas ką turi
Kambary be sielos

niekada mano kambario netwarko kiti…bet siaip jis ir nepasizymi labaj didele netwarka Cha chaCha chaCha cha dulkes walau 1-2 kartus per sawaite…tej wat Flirtas

na as sheip irgi pats i savaite karta nusivalau dulkes, isisiurbliuoju ir viskas ciki!

mano kambary dvi koines,ciucinys ir alaus bonka

as savo kambari tvarkausi 1 karta i savaite, kartais mam sutvarko, ivairiai buna.Mirkt

na kambarį twarkaus pati ir nieko kito neprileidžiuCha cha
Šiaip dulkes walau kas antrą dieną…apsitwarkau taip rimčiau šeštadieniais…na o generalinę twarką darau į mėnesį kartą…Taip

As tai pati twarkau …wa katik pabaigiau…

reiketu ir man is taves paimti pavyzdi - visi dalykai be ko neisgyventum, nieko nereikalingo
Cha cha

man patinka bendra twarka kambary… t.y kad iejus nebutu bajsu… bet netwarka man netrukdoo. ir neiwrshkinu kaj kas nors sutwarko kambary tada nieko neberandi Piktas