Tatuiruotes

na atsakysiu tau Lukai jei nori tattoo tai dar karta saves [paklasuk ar tikrai nori ir klausk koki simta kartu ir kai visi atsakymai bus taip tada paidaryk bet darykis kuri tau patinka o ne kam kitam ir beje atsizvekg i tai ar ji tau patiks po keletos metu ir dar yra daug aspekteliu… as tatuiruote turiu ant desinio peties tribal styliaus bet va ta man nakolke atnese galima sakyti "liga" neisigask neuzsikreciau bet liga vadinama "noriu dar" maniau kad uzteks vienos o dabar jau taip nebemanau dar maziausiai poros noriu aiku nesiruosiu but jakudza su visu ismargintu kunu bet dar yra tokiu vieteliu kur noreciau paaisdaryti ir artimiasiu laiku pasidarysiu gal jau nets i menesi nes kol kas labai sunku isirinkti ka reiks nesioti visa gyvenima taigi darykis ta tatuiruote jei tik nori bet pirma apsvarstyk uz ir pries tikiu kad isirinksi uz Šypsena sekmes
!!!ir beje ziurek kad darytu patikimas zmogus kad nebutu veliau bedu ivairiu ir problemu

Nea mane kitos vietos domina Liežuvis siaip kunas yra grazus ir be tatuiruociu Šypsena

Prasmes tai kaip ir nera tose tatuiruotese.O ka, jei panoresit jos atsikratyt? Nea, jau geriau be jos.

Tatuiruotės, kaip makiažas - nepersistengiant puošia Taip

Ir dar netgi grazesnis, nei su tatuiruotem

Ok ok nesigincysiu vis tiek is to nieko gero neiseis Šypsena

Na tai gal pavarom ginca du pries du nes ziuriu radau kas pritaria Šypsena

sakot darko kuna tatuiruotes ogi nepasakyciau gerai cia buvo isireiksta tatuiruotes kaip makiazas nedaug puosia vsiu pirma jei jau labai noresi nebetureti tai galima atlikti medicinos pagalba bet sakau dar karta norint darytis tatuiruote reikia visus uz ir pries pasverti ir neskubeti priimti atsakymo jei jau apsisprendei tureti prasau ir kitas nesvarbu kad gal kam nepatinka bet juk del saves dareisi ne del kitu o kam nepatinka lai nesidaro ir viskas

Dėkui, bet skyrybos ženklus vis tiek galėtum dėti, nes sunku suskaityti… Laimingas

nu jau as toks rasytojas Cha cha

Dekui uz patarimus,tikrai pasistengsiu atsizvelgtiŠypsena
Nors kaip dabar atrodo dauguma vis del to pries tatuiruotes,nors nesuprantu kodel?jei tatuiruote originali,jei jos ne per daug ir ji padaryta su skoniu,tai kas cia blogo?

idomu ir man kad taip yra bet visdelto kiekvieno nuomone yra tokia kokia yra o va realiai as daugiua pazystamu turiu kuriems tatuiruotes patinka ir zmoniu nesmerkia kad jie turi netgi pvz savo motina ir ta itikinau kad tatuiruote gali buti grazi gal but cia visi pasiisake mano kad tatuiruote yra koks nors rasalo spalvos piesinys pvz pusnuoge undine inkaras arba koks nors zodiz (zoja ja tebia liubliu) paprasciausiai kol nepamato tol neisitikina

Shtai del tos priezhasties ash ir esu priesh… Papuoshalus vertinu laikinus - nusibodo - nusiemei ir galvos sau del to nesuki…

dariukaz301 > Del "ligos" 100% sutinku… TaipGerai Pazhystu irgi viena toky…

apvadeli ant kaires rankos…galvoju dar apie viena ant kojos…

gal ir tiesa del papuosalu nebepatinka nusimt gali bet yra toks pliusas kad galim apsidaryti tokia "nakolke" kuri nenusibostu (butent ne kokia undine) ir tokia kad pridejus kelias smulkmeneles ji gautusi vel kitokia o be to ir daryti reikia kad kiekviena diena ji nesimatytu kad pavyzdziui viena diena apsirengus vienaip matosi kita diena kitaip apsirengus ji jau nebesimato tai gaunas savotiskas nusiemimas uzsidejimas sio "papuosalo" bet cia vel primenu cia yra kiekvieno zmogaus skoni ir reikalas

hmm, turiu ir as tokia pastilizuota saulike ant rankos, netoli petiesLaimingas ir visai nesuku galvos, ar ji man patix po n metu ar ne arba kaip ji atrodys, kai oda susirauksles. o gal as net tos ruksletos senatves nesulauxiuNekaltas svarbiausia ji man patinka nuo tada kai ja pasidariauTūsas o ir del darbo visai netrukdo, nes bet kada galima jos nerodyti apsivilkus maikute su rankovem, vaMirkt tad as visom keturiom uz tatooTaipGerai
jei jau kas labai abejoja, tegul pasidaro laikina gal Nekaltas

Tai tik siais laikais tatu prarado prasme Nustebęs anksciau gi tatuiruotes indenu gentyse nurodydavo jos savininko statusa Šypsena
Veliau jureiviams peremus si puosybos elementa ji taip pat rodydavo tatu nesotojo statusa taciau jei indenu gentyse jas nesiodavo auksta padeti turintys zmones tai europoje atvirksciai.

Na as neturiu tetuaruotes bet tai grazu kai yra nedideles tetirkes bet kai visas kunassss taiVeeeVeeeVeee

As tau noreciau ant peties ar ant mentes kokio drieziukoŠypsena Bet manau,kad su laiku tas mano noras praeisCha cha O tatoo tai Gerai

atsiprašau… Nekaltas Laimingas