Tatuiruotes

Na siaip as irgi senatveje kai oda susirauksles jos atrodys labai negraziai ir siaip kokia nauda is ju???

uzhdraust jas reik Taip
bo senatvej susiraukshles Cha cha Cha cha Cha cha
JuokiasiJuokiasi juokiukai

Mamutas… Tai tavi ir ishtatuiruoti nera kur ibo visas sheriais apauges Cha chaCha cha … Nebent ant straublio… Nekaltas Mirkt

pas mane - dvi akutes po bamba, kai mergina ciulpuia (chupachups’a), jos idemiai stebi ivykiu eiga Gerai

…arba uzhpakalio… Juokiasi -joke…Pavargęs

Tingiu čia kopint visas žinutes apie savo šviežiai iškeptą tatoo, bet paaiškinsiu taip - tatuiruotė man, o ne kitiems: ten tekstas, kuris labai ramina per sesiją. Tatuiruotę darė ne daktaras Apakęs, o kad jis iškrypėlis, patylėsiu… šito komentaro nesupratau. Kaip nuo šiol vadinami prievartautojai, vaikus tvirkinantys ar su gyvūnais… ???

O visa, ką gyvenime darai, yra prasminga? Kokia nauda iš to, kad tu čia? Ir išvis - kokia nauda iš tavęs Laimingas?

Oj kazkas isizeide Liežuvis Na kartoju graziai skamba ant sonkauliu Toks jausmas kad ant paciu kaulu ir buvo ji padaryta Liežuvis

Aciu aciu ir taip jau jauciuosi niekam nereikalingas dar to ir patvirtinima gavau Juokiasi

as issitatuiravau ant menties maza bokseriuka, nes as auginu boxeri,kuri labai myliu, taip labai, kad panorau ji issitatuiruoti. vis geriau nei kokio berno varda, a ne? bet kazkaip dabar as galvoju, kad niekam tos tatuiruotes ir nereikia. dziaugiausi gal tik 2 savaites.Mirkt

Pavyzdžiui mano matosi, bet ne kiekvienam Flirtas, tai išrinktųjų privilegija…

Tiesą pasakius, mano šonkauliai aptraukti oda Liežuvis

Ne Na na cia ka jos skirtos isrinktiesiems sokiruoti???

Padaryti, kad nesimatytų niekam, neįmanoma… Laimingas. Manoji išrinktiesiems iegi matosi Taip

Netikiu reikes patikrint Liežuvis

Tokiai atvejais prisimenu, kokio paveiksliuko Bangoje trūksta "nu nu nu". Jei nori sužinoti, kas iš tiesų šokiruoja, tai nueik į "TABU" saloną ir paprašyk, kad ten kabantį kalendorių parodytų.

  1. Reikės tapti išrinktuoju
  2. Būsi šokiruotas, dar širdies smūgis ištiks. Nieko nebus, silpnų į išrinktuosius neimu Liežuvis

Oi kaip norėčiau turėtTaip

Tikrai ne šokiruoti, jei jau kiekvienam nesimato, tai bala žino ką jūs prisigalvojat… Man taip daug labiau patinka, nei atvirai, be to dėl būsimo darbo ar oficialių situacijų jokių problemų…
Ir, pavyzdžiui, negi tavęs neintriguoja iš po kokio drabužėlio išlendanti tik mažytė tatuiruotės detalė Flirtas

Juokiasi Oj dar vienas bajeris Juokiasi Nea dar nebuvo tokio dalyko ant merginos kuno kuris mane sokiruotiu Liežuvis O jau su papuolimu i isrinktuosius truputi sunkiau bet galiu pasistengt Liežuvis