Tatuiruotes

Turiu ant kojos,zemai beveik prie kauliuko.

dar neturiu…bet kai nuspresiu kad jau tinkamas metas laikas or whatever…ji atsidurs ant mano kunoCha chaCha chaCha cha kad viliotu ir visi noretu paziureti kas ten LiežuvisLiežuvis o as visiems nerodysiuCha chaCha cha

Senatvej tai niekam ir nebeidomu bus musu kunus nuziurineti! Taip

Geiskia, kad per mazai jos norejai… Eiti daryti tatoo reikia tik tada, kai esi isitikines ir savo apsisprendimu nedvejoji!

Tai pasidarai tatoo, ir nesioji tik tokius drabuzelius, is po kuriu islistu tuk mazyte rozytes detale?! Man taves gaila, jei del to tatoo daraisi… Taip

as kazkur jau raseu tik nepamenu kur…na galiu dar karta parasytiCha cha
turiu maza arkliuka ant nugarosCha cha ir man labaj grazuLiežuvis

Ai, visai uzmirsau, cia juk visi giriasi…
Ir as turiu… Dvi… Ir tikrai nemazas… Va… Cha cha

Na ir suvėmiai tu čia Juokiasi
Ten buvo klausimas ar vaikinų kartais neintriguoja tokie dalykai, o ne teiginys, kad tatuiruotę pasidariau DĖL TO, KAD ATITINKAMUS DRABUŽIUS NEŠIOČIAU Pavargęs
Paaiškinsiu tau, nesusipratėli, kaip yra:

  1. visų pirma ačiū, bet manęs gailėtis tikrai nereikia Liežuvis
  2. pas mane tikrai ne rožė!!!
  3. tatoo dariau ne dėl kitų, o dėl savęs !!!
  4. tik mažytė detalė išlenda, nes vietą nelabai atvirą pasirinkau, ir tai tik tada, kai pažemintu liemeniu rūbus užsidedu
  5. Ir išvis, jei nepatinka tatuiruotės, tai taip ir sakyk, o ne pradėk gailėtis žmonių, kurie jas turi, tikrai prajuokinai Mirkt

needlebeast rašė:
Tikrai ne šokiruoti, jei jau kiekvienam nesimato, tai bala žino ką jūs prisigalvojat… Man taip daug labiau patinka, nei atvirai, be to dėl būsimo darbo ar oficialių situacijų jokių problemų…
Ir, pavyzdžiui, negi tavęs neintriguoja iš po kokio drabužėlio išlendanti tik mažytė tatuiruotės detalė Flirtas

[/quote]

[/quote]

Tai pasidarai tatoo, ir nesioji tik tokius drabuzelius, is po kuriu islistu tuk mazyte rozytes detale?! Man taves gaila, jei del to tatoo daraisi… Taip

[/quote]

Na ir suvėmiai tu čia Juokiasi
Ten buvo klausimas ar vaikinų kartais neintriguoja tokie dalykai, o ne teiginys, kad tatuiruotę pasidariau DĖL TO, KAD ATITINKAMUS DRABUŽIUS NEŠIOČIAU Pavargęs
Paaiškinsiu tau, nesusipratėli, kaip yra:

  1. visų pirma ačiū, bet manęs gailėtis tikrai nereikia Liežuvis
  2. pas mane tikrai ne rožė!!!
  3. tatoo dariau ne dėl kitų, o dėl savęs !!!
  4. tik mažytė detalė išlenda, nes vietą nelabai atvirą pasirinkau, ir tai tik tada, kai pažemintu liemeniu rūbus užsidedu
  5. Ir išvis, jei nepatinka tatuiruotės, tai taip ir sakyk, o ne pradėk gailėtis žmonių, kurie jas turi, tikrai prajuokinai Mirkt

[/quote]

Ai, kaip supykai…
tatoo man patinka, netgi labai! Dvi as pats turiu ir nemazas! O va tavo poziuris tai labai teisingas mano nuomone(isskyrus 5 punkta). Tik ne taip supratau is pradziu… Taip Sorry… Cha cha

Turiu vieną žvaigždutę, ant dešiniojo peties. Tai man labai patinka,kad ji butent toj vietoj, todėl, kad retai matau ir taip greitai nenusibostaDrovus

turiu tattoo ant nugaros viena…dziaugiuosi ja jau 3metus…
shiaip nesirinkau jos ish jokio katalogo ir nesidariau jokiu rozychiu ir saulychiu ar kokiu angeliuku…o emem su draugais lapa popieriaus…pora valandu pasedejom ir grazus meno kurinukas ishejo…Šypsena…orginalu tiesiog.
ir tikrai shi tattoo nera paskutine kuria pasidariau…Tūsas

[quote]Man labiau patinka pirsingas negu tattoo…
[/quote]

Turiu tatoo ant kojos, prie kauliuko. Kaciukas. Esu patenkinta, ir netgi labai. Pranoko lukescius. Nemanau kad kada praeis noras ja turet, nes pries pasidarant keleta metu apie tai intensyviai buvo galvota.
kas del darbo, tai truputuka nepatogioj vietoj, bo turiu devet sijona. Dar konkreciu kalbu del to nebuvo, bet sefo zvilgsniu pagavau Juokiasi

esu susidures su nuomone kad zmones, pasidare/planuojantys tatoo, pasizymi silpna/neatsparia psichika arba kokiais tai kompleksais…

…kai darbinausi, kandidatu turimos tatuiruotes brauke kelia jau med.komisijos etape…

prie progos idomu butu suzinot, kam tai daroma?

nesmerkiu ir nemoralizuoju, tiesiog klausiu: kam?Nekaltas

merginom tai graziausia kai nugaros apacioj, kur matosi tik pasilenkus Apakęs as laikina buvau ant kaklo pasidares , dabar jau nusivaliau Laimingas

kodel…?