Tamsiu spalvu masinu savininkams

Tamsiu spalvu masinu savininkams

Vakar riedu uzmiescio keliu, saulute sviecia, greitis apie 100km/h, automobiliu srautas is vienos ir is kitos puses. Staiga is priesingos eismo juostos issoka pries pat mane ant lenkimo renault clio, as i kelkrasti, automobili sumeto, dar del ijungto autopiloto kojos susimakalavo, vos nenuskrendu nuo kelio, siaip taip issilyginu sustoju. Isvada persasi viena- manes paprasciausiai nemate. Visa likusia kelione vaziavau su trumposiomis sviesomis, taip kad atsargiai!

Jo tamsi mašina gražu bet dėl matomumo tikrai blogai man panaši situacija buvo tik kad aš nepamačiau mašinos ir dar be to tikrai oro salygos blogos buvo.

gal jis tave pogasdinti uzsimane ?Juokiasi ne cia ne juokais cia rimta posisaugosiu as irgi su tamsia vazinejuŠypsena

Ne spalva kalta, o debilas, kuris nemato masinos vidury dienos. As su sviesia masina vazineju tai irgi kas nors nepamato.Piktas

Todel ir mastau kad su gabaritinem sviesom vis gi vazineti yra saugiau Taip

O as manyciau kad ne masinos spalva kalta, o zmogeliu kurie sedi uz auto ir mano esa nerealiai geri vairuotojai.
Grybai o ne vairuotojai Cha cha Cha cha

debilu, kurie vazineja lyg butu vienu vieni kelyje tikrai pakanka…Piktas

vazinedamas su sviesia masina jau ne karta pasimokiau, kad patartina isijungt sviesas sauleta diena, ypac uzmiestyje…Taip

KAzkur buvo paskaiciuota kad procentaliai daugiau avariju padaro tamsiaspalves tackos Nežinau

todel ir pirkti reikia raudonas Cha cha

Kazkur buvo paskaiciuota kad procentaliai zmones pasirenkantys nick’us is “P” raides yra durneliai ir i liguistus nusisnekejimus linke balvonai, o jei nick’as is “p” ir dar dvieju zodziu tai isvis vaiksciojantis lopas.

Nieko asmenisko bet organiskai nevirskinu tokiu "kazkur paskaciuota, kazkur nustatyta"

O siuo atveju eilinis loxas su reno ten buvo jokia ne auto spalva kalta, kuo uz kibiresnes masinos sedi tuo didesniu ralistu isivaizduoja ir tiek…

Spalva cia nedaug kuo detaNe. Tiesiog prymygtinai siulau uz vairo kam reikia nesioti akinius, arba vakare gali jau nusiimti akinius nuo saules…

Užtat aš visom keturiom už šviesų naudojimą visą laiką. Pats taip važinėju ir kitus raginu

hashe

Gaila praejo tie laikai kai automobilio prieki privalejo eiti zmogus ir nesti veliavaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

…ir automobiliams negalima buvo virsyti vezimo greicio Cha cha

nesupratau bet ir nepatikoNekaltas

pritariu Taip

tik visad gi yra tokiu, kurie taupo akuma, mato geriau uz kitus… neturi vaizduotes Nekaltas

[quote]Niekshelis rašė:
Gaila praejo tie laikai kai automobilio prieki privalejo eiti zmogus ir nesti veliava

nesupratau bet ir nepatiko
[/quote]

Automobilizmo istorija (atrodo Anglijos) pasiskaityk, tada suprasiCha cha

Nusidazyk ryskiai geltona Šypsena O siaip pas mane juoda, ir as manau nemokantis vaziuti nepamatys juodos masinos lygiai taip pat kaip ir nepamatys raudonos.

Manes irgi vienas debiliukas nepastebejo vaziavau su juoda masina kai pakiso masina is pirmos i antra ble kaip užknisau a nu nx islipo *****iukas oi ai tu per greit vaziavai nu i na daba vaziuoju ir dairaus kad koks lochelis neislystu…