Tai ka, SUUkos, nelauket ?

Tai ka, SUUkos, nelauket ?

Laba diena, as turiu BMW 325 (1997m.) ir draugauciau su bobike, kuri nesigedytu vaziuoti Vilniaus centru, islindusi per liuka nuogais papais. As Ja labai myleciau.
Pvz.: http://www.bmwpower.lv/myegallery.php?&do=showgall&gid=55

uj kokios baisios…

Jo,Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasBaisu ir y tachka sodint-kad niezhu kokiu neuznestuCha chaMirkt

Tai tu ka … taip iseina del nuogu papu i savo masina sodinsi bet kuria celiulitine zertva?.. Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas
Nu ir skonis pas tave Aš nekaltas

kvailumui ribu nera Blogai

taj taw kekshes ar rimtos mergos rejkia, shjep tu pats kazhkox nenormalus, nemanau kad atsiras dawg norichiu kad jas SUUkomis vadintu , na nebent tokios ir butu Blogai Blogai

Tai va, gavau pora pasiulymu, ACIU. Reikes pirkti didesne masinike - troikej su dviem buvo per mazai vietos…
Gal dar norinciu yra ?

jo, nusipirk sunkvemyzi, daugiau tilps…Aš nekaltas

Zorro, o kuris ish tu dveju nuotraukoi tu? Tas, kuris arciau sedi? Bo antra kashkodiel i zorro nenesha!

Taigi cia mano foto su BOBIKE, kuria labai myliu (per diena 2, 3 kartus…)

Siaip tai rasykite MERGYCKOS, nes labai noriu pavezinti jus su savo "Troike"

BučkisBučkisBučkisMoterysBučkisBučkisBučkis

Bishki keista tavo kauke, Zorro.

kauke, nekauke - tai ESU AS VISA SAVO ESYBE! Baik rasineti, jeigu BOBIKIU neturi pasiulyti…Mirkt

Maciau zoro filme,jis buvo apsirenges juodai.Tai ka iseitu,kad tavo yra tas juodas bimbalas?

Tu ka, mane pagaidinti nori ? MANO PIMPALAS NEJUODAS! Nebent tada kai tu ji uostei buvau ilga laika nesiprauses …Cha cha

Zinai,zoro,sedziu as sau ant kedutes,apziurineju tas tavo pasiulytas nuotraukas,tai mergickos visai nieko,tik visa beda,kad jomis tik grozetis ir gali.O kad taip i sauja paemus ir paciupinejus (ir ne tik),va cia tai reikaliukas butu.ŠypsenaŠypsenaŠypsenaCha cha

Klausyk zoro,tu rasei “Tu ka mane pagaidint nori?” Tai ka iseitu,kad tu su SKIAUTERE…Cha cha

imk tu i sauja ir ciupinek !

Beje,per tas tavo pasiulytas mergickas iseina keturi papukai,o as perziurejau visas tavo pasiulytas nuotraukas ir nei vieno papuko ten nematyti.Visai neidomuLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Karoce Zorro, nusipirk vezima, uzsirasyk ant jo BMW 850 ir visos kaimo mergos tavo Cha cha