Tai ka, SUUkos, nelauket ?

Zorro, matau draugeli susiradai, klausyki, jeigu jis ima i ranka, tai gal geriau mane paimtu ? Aš nekaltas Siaip tai galvoju kad Tu gali susigadinti savo reputacija, jeigu gaidukai Tau rasys…
P.s. kada vel pasivazinesime ?Sudužusi širdis

As taip ir padarysiu,kai tik kokia paciupsiu.O dabar as jau einu miegot,veloka jau.Ciau braskes ir braskiukai.BučkisGėlėsBučkisGėlėsBučkis

Jei ten butu tavo nuotrauka eglute,tai as tave pavezinciau,o ne Santa Clausa tvirkint tau… Cha cha

tu gaiduk eik jau miegoti tikrai, bo isimesiu ir tave i ta nauja savo vezima, ant kurio bus uzrasyta BMW 850.

Tik kad gaila,bet tu manes net labai noredamas neimestum Cha cha Uzsipistum besistengdamas Cha cha Ir gaidukas ten kaip supratau tu, taip kad ant kitu gali nevaryt.Cha cha Sekmes besigaidinant.

isigiliki i situacija, pries rasydamas - Tu man tikrai naujame vezime nereikalingas, o tai buvo skirta tam kurio nic’as baigiasi 7…
Aciu uz pasiulyma nusipirkti vezima BMW 850.

EI MERGELES ! Ruoskites - dabar Jusu daug tilps i mano tacke !

P.s. Eglute, Tu jau vel stoji i eile is naujo…

VAIKU KLUBAS Cha chaLiežuvis

Vaiku ne vaiku, koks skirtumas, MAN SIANDIEN vel reikia MERGELES ! Panos, darykite taip kaip iki siol - rasykite tiesiai man, bo sioje temoje pilna visokiu durniu…

Ei,pilieciai,as tik besistengiu buti mandagus,o jus mane jau i pedigripal’u kluba irasinejate.As kategoriskai priestarauju tokiems jusu planams ir todel viesai prisipazystu,kad esu simtaprocentinis viensexualistas,mylintis tiktai moteriskos lyties atstoves,va!
Beje,GiNce,aciu uz uztarimaAlusŠypsena

Ei BOBIKES, dar rasykite, bo mes (as ir mano troika) labai pajegus !

Ps. gal matet, as su savo troika 777 vaziavau Palangoje 1000KM (Promo Sporto lenktynes) ir buvau trecias (trecias, ne pirmas todel, kad sutaptu uzimtos vietos ir modelio skaiciai).MoterysGerai

Zorro, ar tame BMW “777”, kurio foto patalpinta tavo dienoraštyje, tikrai tu sėdi?Apakęs

Ar gi tokeme BeMWe del kebulo sustiprinimo (visokios rasporkes ir t.t.) dar panoms wetos lieka? Apakęs

Zorro keitiesi tiesiog akyse Cha cha

o kaip tu pats galvoji Aš nekaltas o uz ka buckis ?Aš nekaltas

Bučkis užtai, kad esi. Klausiu į kurią pusę, nes labai daug tų pusių turiu…