Švietimas neprileis prie valstybiniu jei blogai mokysies

ir i kur stosi ziurkite? i teise?

negilinkis;P~

mindwar,cia jau mano reikalas kur stosiu,bet tavo smalsumui patenkinti,ruoshiuosi y viezbuciu administravimas-turizmas.del mano ateities nesijaudink,ziurek sawes oluxe Liežuvis Taip

na ir kas… neprilais tai neprileis, paskui patys gailesis nes trooks darbininku…

jau seniai taip reikėjo padaryt

mm, nezinau gal jau paraset kas nors ka as paraseu ar ne, bet mano mintys…: tikrai negali neprileisti,egzaminai yra tik mokiniu pasirinkimas, jei iseina bent 4metiniam, tai jei esi pasirinkes walstybini egzamina tai jy ir laikysi, neprileidzia prie egzamino jei turi neigiama metiniam ar neyskatom, jau turejote wisi prasymus rasyti kokius pasirinkti egzus valstybinius ar mokyklinius, ar kas neleido rinktis valstybinio egzamino ? tiesiog gazdina mokytojai, nekreipkit demesio o ruoskities Mirkt

ir puiku, kad neprileis visokiu, kur vos iki 4 istempia. gal nors kiek konkurencija univeruose sumazes.

aha, girdejau toki dalyka… Nekaltas bet istikruju, ne mokytojus reikia iskart kaltinti, o pirmiau pasiziureti i savo mokymasi… Nekaltas gal jei labiau pasistengtum pasirodytu kad ir mokytojai geri… Nekaltas Mirkt

na negirdejau dar tokio dalyko, nors gal ir teisingai daro, jei nesimokysi, tai kokio velnio prie valstybiniu lysti? jei tingi, tai ir laikyk egzus pagal savo mokymosi lygi (mokyklini) ir viskas bus gerai, nereikes nieko kaltinti, kad tingi

hmzzzz…sinde per pilietine teko zmogaus teisiu deklaracija paskaitinet…taj lyg ir priestarauja jai tokie apribojimai numatomi…na bet neastuoniolikmeciai, cia gi nemusu reikalas, mes nesugebam tokiu svarbiu dalyku sprest Cha cha

nu jo !!! !!! !!!

teisingai daro Taip cia mano nuomone - reikia mokytis gerai(patenkinamai), o ne varnas saudyt ir po to lyg niekur nieko gera ateiti kurtis Mirkt

Liktais tau ne px?ko cia vaidint motina Terese…negaliu skaityt nafik… Cha cha kokia istikruju esi,o kokia cia

Beto nevaryk ant mano biciulio mindwar,kale

visada buvau maištautoja, tačiau sugebėdavau pelnyti mokytojų pagarbą pagarba jiems. teigiamus pažymius turėjau, nes turėjau smegenų, o ne todėl, kad mokiausi kiaurą parą. o varymas ant mokytojų parodo jūsiškių tūrį, t.y. jokio tūrio nebuvimą.

Jau užpiso… Nekaltas kuo toliau,tuo gražiau BaisuFūlinau aš ant jų