Švietimas neprileis prie valstybiniu jei blogai mokysies

na jop, kai primąsto visokių nesąmonių… bet tai čia dar ne toks absurdas, kaip kad su ligoninėm padarė…

cia pzdc Juokiasi

Aj reik ok mokytis

Wo, vo. mano mintis pasakei. Laimingas Gerai

etelvina perez 2;DDDDD

Tai taip ir reikia. Mokykis blt , o ne prie interneto sedek ir nebus problemu. Jei gerai nesimokai , tai nx tau valstybiniai?

A palitovski galima? Drovus Cha cha

asmenishkai ash mokausi 8.5 vidurkiu,kontrolinius parashau patenkinamai tik tingejime yra problema.bet vienas dalykas mokykis,grauzhk knygas,ir jei mokytojui nepatiksi,jis pasistengs,kad nieko tau neisheitu…juk yra taisykle: 1-mokytojas visada teisus. 2-jei mokytojas neteisus,ziurek taisykle nr1. pas mane klaseje genijus yra(suskaiciuos bet ka,istorija moka geriau uzh mokytoja)tik labai keliasi priesh mokytojus,o tie nusodint tai moka…juk dabar neteisybes laikai: buna ir taip kad parasho koky 2-eta ir neyrodysi kad tu jo neturejai…prikabins visko…ir tai vadinama mokytoju antipatija…ir tikslo nesuprasi,ar jam nepatinki,ar jis nori ish taves kazhko daugiau…mano manymu,valstybiniius egzaminus turi teise laikyti visi ir nuo kiekvieno priklauso ar nori laikyti ar ne.juk gal mokykloje nebuvai objektyviai yvertintas…Tai mano nuomone.amen Cha cha

Kad nei iš šio nei iš to prirašytų dvejetų - netikiu. Nesąmonė. Žodžiu atsakinėjant gal ir jo - kažkiek nusodint gali [teko pastebėt kaip klibė sodina Pavargęs]. Bet tarkim jau kox darbas raštu - taigi nepaims mokytoja ir neprirašys Tavo darbe klaidų Pavargęs Taigi vertinimas bent ~ tikrai atitinka žinių lygį.

galima teigti kad bent ~ bet manau toli grazhu…jeigu tas ~ svyruoja minus 2-3 balai nuo vidurkio.o kad nei ishs shio nei ish to tai yra tokiu atveju.ir buwau su tuo pati susidurusi.toks gyvenimas-visko buna…o del to kad neprileis prie valtybiniu,tau ple,tegul u.z.s.i.k.r.u** jie :confused: Dalba**** shaika… Piktas Piktas Nustebęs Nustebęs Kanda Kanda Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju Ignoruoju

ot gerai pagaliau pradesit mokytis Cha cha

shejp io, laikas,tam kas dar nepradejo…velnias,kajp abydna del kitu… Nekaltas Drovus

ir teisingai padare Taip (bet man atrodo taip ir anksciau buwo)

kur cia taip yra?as senai pasirinkusi egzaminus esu…ir niekas nieko nesake del to kad leis ar neleis Nustebęs siaip negirdejau to Girtas Ne

pritariu

Gal ir teisinga ne wejais uzsiiminet reik o mokintis gal skaudu ziauru bet kitaip kai kurie nesupranta gal priwers susimastyt

ne pedagoguose esmė, o dundukuose, kurie tikisi, kad mokytojai jiems įkiš kažkokiu stebuklingu būdu informaciją ir jie nuėję laikyti valstybinį egzaminą, prieš tai visus metus pravolioję durnių, jie išlaikys jį 100%. atsipeikėkit, mielieji, koks mokymasis - tokie ir rezultatai, todėl užuot loję geriau jau eitumėt prie vadovėlių. o mokytojai be priežasties neužsisėda, o jei jau užsisėdo, vadinasi jūsų elgesys buvo kažkaip nepriimtinas jiems. aišku pasitaiko ir mokytojų kaltė, tačiau pakankamai retai.

Permatoma, gerai kalbėt, kai esi mokytojų numylėtinė Liežuvis Ant manęs irgi nėra užsisėdusių, tačiau puikiai matau, kas vyksta su klasiokais Pavargęs Kadangi pas mus mokyklos prestižas svarbiau už mokinį, tai tiems, kurie turi bent menkiausią galimybę neišlaikyti, kai kurie mokytojai išves trejetus, kad neprileistų prie valstybinio Pavargęs Jiems px, kad šiemet dar galima perlaikyti - mokyklai neprestižas Ne Baisu Tokia jau tiesa, kad yra tokių kurie nori mokytis, bet ne visi sugeba zubrint kiaurą parą Pavargęs Ko reikalauja kai kurie mokytojai Baisu

Bl mokytis reikia! Cha cha

nu tai naujiena Pavargęsseniai zinojau kad su neigiamais prie egzu neprileidzia