Švietimas neprileis prie valstybiniu jei blogai mokysies

Švietimas neprileis prie valstybiniu jei blogai mokysies

barbie_girl15haha Cha cha galvelej bum bum,pati nieko nezgrabnina Cha cha o dar pasakoja pasakaites Šypsena ash pasizhiuresiu kaip tu gedimino prospekte su sawo ta gitarele pinigelius rinksi Šypsena mazhiau lok mergyt… =)))))))))))))))))) ~~~~~

beje, barbie_girl15 ir kokia gi ash ish tikruju?m?mes juk nebendraujam o zhmoniu elgesys mokykloj bei uzh jos ribu labai skiriasi Šypsena o jeigu tu gyvenime esi tokia kokia ir mokykloj,tai man gaila tavo teveliu…neduok dieve,su tokia klasej but,panele “geroji”…weee…

niu jo nesamone

jo tas yra labai leva Nežinauaij tokia waldzia,ka cia nepasigincysim Ne Laimingas Apkabinimas

O man vienodai Cha cha aš 12oj klasėj, man tuoj egzaminai ir man dzin, kas bus kitais ar dar kitais metais Cha cha galiu ir dar daugiau džiugių naujienų pranešt, vaikai, jeigu įdomu…na, manau, jau visi žino, kad nuo kitų metų nebebus perlaikimų…kad mokyklinius egzaminus laikysit nebe savo mokyklose, o kitose ir taisys visiškai jūsų nepažįstantys mokytojai…taigi tikėtis pagalbos beviltiška Nekaltas kas čia dar…aaa…girdėjau, kad nuo kitų arba dar kitų metų nori padaryt, kad valstybinius egzaminus laikytų moksleiviai didžiausiose salėse. Na, Vilniuj tarkim “Siemens Arenoj” ar Sporto rūmuose. Bet šitie gandai dar nepagrįsti 100%, taigi SĖKMĖS Cha cha

oOoOoOo kajp mums pasiseke…toks gyvenimas…tik tikslo nepagaunu Šypsena pas mus lietuvelej ir taip lygis aukshtesnis negu daug kur kitur… Kepito mhm Apkabinimas

nors bendrai,gerai gal mokytis visi prades

neskaičiau visos temos, bet parašysiu savo nuomonę. Labai pritariu šiam švietimo sprendimui Gerai Visų pirma, nereikia kaltinti mokytojų. 9 iš 10 puikiai atlieka savo darbą. Antra, valstybinis egzaminas yra tiems žmonėms, kurie mokosi daugiau, nei duoda mokykloj, t.y. stipresniems mokiniams, kurie patys gilinasi į mokslus. O kas dabar darosi? Visi su 4 eina į tuos valstybinius Veee Na žodžiu, nori kažką pasiekt, mokykis, o ne stumk ant mokytojų ir verk kad prie valstybinių neprileidžia LaimingasSėkmės Labas

va va, 100% už Gerai Labai miela būna, kai žmogus turintis 4 daleiskim iš lietuvių (kurį mokytoja parašo iš gailesčio, nenori gadint žmogui gyvenimo) o jis nueina į egzaminą ir jo neišlaiko. Automatiškai krenta pačio mokytojo autoritetas. O kiti dar žliumbia, kad pedagogai negeri.

geras mokinys, tikrai norintis mokytis ir turintis mandagų elgesį, niekada gyvenime nesulauks mokytojos antipatijos. Ir nereikia sakyti kad jie kažką “sodina”. Jei atėjai nepadarius namų darbų ir parašė 2, čia ne sodinimas, čia noras, kad truputį daugiau mokytumeis ir geresnę ateitį turėtum

Daivutia Labasneturiu nieko priesh tavo nuomone Šypsena uzhvedzhiau shita tema,noredama suzhinoti, kaip yra ish tikruju,kaip mano kiti zhmones.na tai manau kad ishvada butu tokia: “ka ishmoksi-ant pechiu neneshiosi” P.S. bet taip tingisi…jaunyste-paikyste Taip Girtas Cha cha

žinau kad tingisi, ir pati juk dar mokinė esu Laimingasna, svarbiausiai supratom viena kitos nuomonę be pykčių Labas

Nu nesamone

Na va svietimas pasizymi kaip visada Juokiasi Su tokiais pakeitimais man idomu kas bus Lietuvoje po kokiu 10metu Juokiasiar labai daug zmoniu bus protingu, kai pagal tyrimus dabar daugiau nei puse Lietuvos neskaito knygu Juokiasi Cha cha

Tik nesuprantu,kaip shvietimas gali dareet tokias nesamones?!Tegul pirma normalius pedagogus pasamdo mokyklose,kad moketu pateikti zhinias,kad nepazheidinetu mokykos taisykliu(“simpatijos antipatijos” Mirkt,tada tegul kelia reikalavimus moksleiviams.ateina y klase mokytojai ir pranesa absurdishka zhinia.Ir niekas nieko negali padareet… Liūdnas Kanda Kanda Nežinau Pavargęs Žliumbia Baisu Veee

Gal vietoj ikonėliu pridejimo, galetum placiau papasakoti, link’a duoti ar dar ka nors … Nekaltas

nra jokio linko,internete nezhiurejua,tiesiog direktorius su tam tikrais mokytojais per klases perejo ir pranesh iki asharu skaudzhia zhinia…nors man tai ir negalioja,bet vistiek chia yra durnizmas…ka dar jie sugalvos!!!

matyt svietimas pinigus taupo