Šuo bijo vandens

Šuo bijo vandens

mano suo bijo vandenio kaip patartumete ji pripratinti. aciu

manau kad diagnoze aiski - pasiutlige ir cia jau jokie pratinimai nepades Juokiasi

Aš saviškiu labai paprastai pripratinau. Vienam užteko, kad abu šeimininkai įlipo į vandenį ir labai jį kvietė. Šuo išsigando, kad liks vienas ir atplaukė. O kitam mėtėm pagaliukus į vandenį, kadangi labai norėjo paimti, tai ir išsimaudė pats Taip Tik jokių tempimų per prievartą ar mėtymų į vandenį!!!

maniskis taip pat issigasta kad liks vienas ant kranto, ima suoliuoti per vandeny, o kai pamato kad tuoj nebesieks dugno - soka ant ranku gudruolis Juokiasi

Po truputi ir as savo suni pratinau, bet dabar jau per salta. Meciau kamuoliuka, per griovi as persoku siauresnej vietoj, o jis paskui turi platesnej vietoj pereit. Iki galutinio pripratimo dar nedaejom - laukiam pavasario. Siaip tai pora sykiu esu neste nuneses i vandeni, tai , manau, padariau klaida.

geriausiai pratinti, kai karstas oras, tada labai suo labai greitai pajunta kaifa Apkabinimas

Mūsų ciucka vandens baisiai nemėgsta ir niekuo jos neįpratinsi. Kai labai jau karšta tai įbrenda į ežerą iki pusės kojyčių, aukščiausias pasiekimas, tai kai per kraščius šlepteli ant pilvo į vandenį, bet ne daugiau Laimingas

O mano šuo labai mėgsta vandenį.

Mano taipogi Taip,bet niekada nebrenda aukščiau keteros… Ne

O musiskis taip niekada ir nepriprato prie vandens - ko tik neisbandem… Tai dabar jau su tuo susitaikem, ka padarysi Laimingas

o kokios veislės pas tamstą šuo? kokio amžiaus? kokiu atveju bijo vandens (maudant ar bendrai)? kokie nutikimai yra buvę, kad jūs teigiate, jog bijo vandens? …žinant, lengviau būtų atsakyti Taip

mūsiškis maudytis nebijo. ramiai sau būna ir nesimuisto. bet kai einam pasivaikščiot [aplink keli prūdai yra], tai brenda tik tol, kol jau pilvas sušlampa. o tada jau bėga į krantą Cha cha tik porą kartų yra plaukęs, kai pvz. užšoka ant akmens ir nuslysta netyčia - tai tada išsigandęs pradeda plaukt į krantą Nekaltas ir net jei šeimininkas vandeny maudytųsi, tai jis vistiek neplauktų, o tik pakrante pabraidytų Nekaltas gali mest ką nori į vandenį, bėga gaudyt visada, bet jei jau šlampa pilvas ir giliau, nebereikia jam nieko, grįžta atgal į krantą Cha cha

Oj, manishkiai irgi i vandeni nelenda ir tai yra laaabai gerai Taip Cha cha

Pasiute gyvunai bijo vandens Baisu Šikšnosparnis

Maniškis kažkur iki metų irgi vandens bijojo, niekas jo per prievartą ir nekišo. Vėliau turbūt pačiam liūdna pasidarė ant kranto sėdėt Šypsena Beje per 9,5 metų jis taip išpindėjo, kad į vandenį ramiai įlipt nebemoka… neįšokus nuo liepto ir neaptaškius Apakęs stebėtojų jam jau nebeįdomu Cha cha

O kox tavo sunius (veisles)??? mano labradoryte tai irgi lenda i visus vandens (o kartais ir ne vandens) telkinius… Laimingas

Mano šunelė mielai šoka į visokius tvenkinius ir ežerėlius Girtas, bet šiukštu ne į vonią po švariu vandeniu - frazė “marš į vonią” naudojamas kaip bausmė kai neina susitvarkyt Juokiasi

Mano Vokiečių aviganė Tina irgi bijo vandens, norėčiau išmaudyti vonioje, bet susilaikau nuo šio veixmo IgnoruojuNes gali plaukti viskas aplinkui Ne

Vakar kaip tik maudziau suni vonioje po dusu, tai pirma karta matesi, kad jam jau ne toks didelis stresas, o nestovi visas sustinges, jau ir vandens palaka. O pries tai i vonia tik neste nunesti buvo galima, nes prisiploja prie zemes , kaip imtyninkas. O vakar jau gana ramiai nusivedziau i vonia.