Šuo bijo vandens

Mano Plantas vonią pirmą kartą pamatė tik sulaukęs metų, tai truputį teko pavargt, nes jis vonioj bandydavo vienu metu pakelt į viršų visas keturias kojas Šypsena Kurį laiką maudydavom jį dviese - vienas prausia, o kitas laiko jam po nosim sūrį ir kartas nuo karto duoda kąsnelį. Greitai apsiprato, dabar jokio vargo. … o būna ir taip: fauna.savel.org/topics.cgi?op=view_topic;cat=humour;id=235

Na, mano Dikas( jei kalbesim apie plaukima), tai nelabai megsta shita uzhsiemima, jam labiau patinka braidhzioti iki pilvo ( kaip ishsiaishkinau, jo veisle nera plaukikai, tik medzhiotojai Šypsena) , jei buna giliau - jis loja, ir kitiems primena,kad nelistu gilyn. daugiausia ishkenteti tenka mano vyrui - zhvejui, kadangi jis su neoprenais ilenda i upes viduri, tai apturi lojanti pamoxla nuo kranto Cha cha, o vonios maudymas - mes pratinom sekanchiai: kai buvo mazhas - pradedavom apshluostyti shlapiu ( tik ne shaltu) skuduru, veliau po truputi vedemes i vonia. ish savo patirties ( o ji tikrai nemazha, nes Dikas - mano 3as shuo), galiu pasakyti,kad jei imanoma - neuzhdaryk vonios duru, shunys labai klaustrofobishki sutverimai, ir uzhdara erdve jiems kelia baime, todel jie negali ramiai stoveti vonioj. Galiausiai pradejom pratinti lipti i vonia su saldainio pagalba, kadangi padedavom skenesta ant kito vonios krashto mano saldumynshchikui teko spresti dilema - saldainis ar evakuacija. paprastai aistra saldainiams nugaledavo Cha cha. na ir pats maudymas paskui vykdavo normaliai Šypsena)) pirma karta nusimaudhziau kartu su Diku, veliau nuprausdavau tik ji. beja - dar vienas budas : galima i vonia shuni vesti lengvai uzhnerus antkakli, kai tik jis ishox i vonia ( nezhinau kokio dydzhio tavishkis), ji nuimk, o baigus maudynes lengvai nushluostyk ir vel uzhdek, tam ,kad prilaikytum,kad nebutu ranksluoshchiu sofa Šypsena)))

dedes suo taip pat bijo Baisuatrodo didelis aviganis o se tau-bega kur akys mato Apakęsgerai kad budoj gyvena bo tai niekad nesimaudo… as pati nznau ka tau pasiulius… sorry Drovus

Nesutinku. Šunys jaukiau jaučiasi būtent uždaroje erdvėje. Vonios baimės šaknys kitur.

reik sakyt ‘vandenS’ koks suo? veisle? ugis? svoris? kiek eda ir ko? amzius? kiek laiko ji turite Jus? uz kiek pirkot? dokumentai yra? cia kaip su auto - detaliu daugiau pasakyk, o po to Tau vis tiek nieko nepatarsim Laimingasp.s. praeita vasara turejau gelbet savo suni is vandens. plaukte gaude antis palei kranto meldus ir matyt ar kojos susipyne ar koks biesas - nei i prieki , nei atgal ir cypia Šypsena

Nesutinku. Šunys jaukiau jaučiasi būtent uždaroje erdvėje. Vonios baimės šaknys kitur. sutinku, shunys gyvena uzhdaroj erdvej ( butas ar buda ) , tachiau vistiek ten yra LANGAS, ar shiaip kokia anga shviesai - naturaliai shviesai, o vonia dazhniausiai tokio daikto neturi, vat ish chia ir baime Šypsena)) kazhkada teko skaityti keleta straipsniuku ta tema, ir praktikoj viskas pasitvirtino. sakiau, su savishkiu ishsprendhziau vonios baimes beda - palikdama atidarytas duris

Mano kolis tai nei vonios, nei atviru telkiniu nemegsta, karsciausia vasaros diena geriau dus is karscio, bet i vandeni neis Ne

Mes saviski vokietuka pratinome po truputi. Imeti pagaliuka i pruda, kad butu prie pat kranto. Taip kelis kartus. Po to imeti pagaliuka toliau i pruda, kad jam butu iki keliu. Po to vis giliau ir giliau. Musiskis taip priprato per kelias dienas. Tiesa maudytis ezera jis nelabai megsta (kaip ir seimininkas), labiau braidzioti. Bet jei meti pagali i ezera, soka i vandeni isibegejes, ir su kuom didesniu triuksmu. O i vonia eina be jokiu kaprizu. Ipac, jei griztame po lietaus. Tai jis pats atsiseda prie vonios duru ir laukia. Prie vonios mes ji pratinome nuo tada, kai eidavome pasivaikscioti. po kiekvieno pasivaiksciojimo, plaudavome letneles. Ir kaip jau cia minejo, jokios prievartos, stumimo i vandeni negali buti Ne.

mes seniau turejome kolio veisles patina…ir jis paniskai bijojo vandens…na,bet buvo toks atsitikimas,kad ziema jis buvo isales kazkokoj baloj,tai geri zmones jis isgirdo kaukiant ir kai isgelbejo surado mus(seiminkus)nes jis buvo pabeges…na tai nuo tada irgi visaip pratinom prie vandens,ir neste buvo nunestas,bet nieko Nenepripratinom,taigi jei suo bijo maudytis atviruose vandens telkiniuose ir nereikia jo versti… Dabartinis suniukas kaip tik dievina vandenis ir pats be jokio paskainimo i ji puola…