Suns paruosimas parodai

Suns paruosimas parodai

Isigijoms maza suniuka Apkabinimas (nuotrauka profaile) ir galvojam vezti i paroda. Bet niekad dar neteko ruosti suniuko parodoms, todel net neisivaizduoju nuo ko pradeti Drovus. Gal galit patarti?

Man atrodo jau apie tai buvo sneketaMirkt

Neskubedama mokyk stovesienai, pratink rie pavadzhioNekaltas

Labai atsiprasau kad kartojuos Drovus

Dar man iskilo va toks klausimelis, jei man niekad neteko istatinet suniuko ir as apie tai net nenutuokiu Tūsas (nu tik tiek kiek maciau parodose kaip daro Laimingas) kaip ji galiu paruosti? Gal yra zmoniu kurie tuo specialiai uzsiima ir jei taip tai kiek tai kainuotu? Nekaltas

Nu shiaip yra zhmonesTaip Kaina kiekvienas savo nustatoNekaltas Dar galima i aikshtele pavaikshiot irgi buna ruoshia parodomNekaltas

Aciu Bučkis Paziuresim kaip cia mes su naujovem susitvarkysim, bet tikiuos viskas bus gerai Drovus

o pas Tave ten profaile niūfaundlendas įdėtas? Cha cha ar aš maišau? Šypsena

Aga Niufas Taip

liux Gerai Nekaltas

Is kur pirktas ???Mirkt

Pirkom tai is Vilniaus, is Olgos… jei teko girdeti Mirkt

Nu manau reiketu visu pirma uzmauti geras placias letenas, nupoliruoti kaili, uzdeti tiuningine uodega ir gerai paerzinti kad is nasru eitu zemas sodrus garsasKietas

Manau kad letenos ir taip jau placios Cha cha O del tiuningines uodegos… nu jai kokia nebloga pasiulysi paimsiu JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tevas Nikis? Nezinau, koks dokumentinis vardas Nekaltas Buvo Olgos, bet pardave i Siaulius…black&white.Cia is tos vados?Mirkt

Hmm koks tevo vardas nezinau Nustebęs Bet gal ir ta pati vada, jeigu tam suniukui dabar 10 savaiciu Šypsena Mes kai pirkom tai 3 jau buvo parduoti, bet nezinau i kuriuos miestus issiveze… Nežinau

Taigi dokumentuose tėvo vardas parašytas Šypsena

vienas ish tu triju buvo butent i shiaulius ishvezhtas.

aha yra, bet dokumentai po ranka nesimeto Liežuvis