Suns paruosimas parodai

Nu ka ash zhinau, pas mane irgi nesimetaNekaltas Bet ash visu savo shunu tevu vardus zhinauNekaltas

jo jo Šypsena O viena mano pazistama gali isvardinti ne tik savo, bet ir kitu jai patinkanciu tos veisles sunu tevus, motinas, senelius, po 5 - 7 regeneracijas Tūsas ŠypsenaApakęsTūsas

Nu 5-7 gal nelabaiNekaltas Bet keleta galiuNekaltas ir ne tik savo shunuŠypsena

nu bliamba Kanda - kita karta priesh perkant shuni ishmoksiu atmintinai jo geneologine linija Juokiasi

tevo linija:
OCEAN GOLD COAST
LT JCH,3xLT JN,2xLT CAC,3xBOB,K1.N’o2
>>STUPSLTTA’S DOMINO COMING AGAIN
>>PL-LT CH,ZWW
<<<<GEMINORUM GRAPHIAS GALLO
<<<<STUPSLETTA’S TALLY-HO GIRL
>>OCEAN’S CHARISMA
>>INT CH,LT JCH-CH,LV-EST-RUS-BY CH
<<<<STUPSLETTA’S DOMINO COMING AGAIN
<<<<PL-LT CH,ZWW
<<<<MOLLEGARDEN’S I AM THE ONE AND ONLY
<<<<INT CH,PL JCH-CH,ZW PL’93,ZW H’94,ZW SK’94

motinos linija:
INDIANA NUO OZO KALVU
LT JN’2001,2xLT CAC,N
>>BLACK MAGIC NUO OZO KALVU
>>INT-BY-RUS-LV-LT CH,4xBOB,5xCACIB,14xCAC
<<<<MOLLEGARDEN’S JOINT A JOYRIDE
<<<<ZW-PL,Kr.,Zw.M1,2xCWC,BOB
<<<<NIKOL
<<<<LT CH,4xLT CAC,2xN,LT N’96
>>ISIDA NUO OZO KALVU
>>LT JN’94,2xN,3xLT CAC
<<<<ENDI
<<<<LT-LV CH,9xCAC,6xN,CACIB,5xBOB
<<<<NIKOL
<<<<LT CH,4xLT CAC,2xN,LT N’96

o aš turiu pasidarius vokietės geneologinį medį iki 7 pro…Liežuvis

nu ce zhiuriu megstat po geneologijas knaisiotis Laimingas - tai paaishkinkit vat ka - motinos linijoj, &quot;seneles&quot; ir &quot;senelio&quot; motina (NIKOL) - t.y. prosenele yra ta pati kale. kaip ce dabar gaunasi - kas ce - kraujomaisha ar smth?
panasiai yra ir tevo linijoj - STUPSLTTA’S DOMINO COMING AGAIN - jis yra ir senelis ir prosenelis Apakęs

Chia reishkia, kad tavo shuns motinos atzh. padarytas imbridingas ant NIKOL 2x2Mirkt

pas mano vokietę irgi taip yra namažai atvejų, bet tai lyg ir ne kraujomaiša NeNekaltas

koks to tixlas? neigiami reishkinia?

Nu tikslas… Kaip chia papraschiauNekaltas Nu zhodzhiu, chia kazhkokiu shitos NIKOL pliusu uzhtvirtinimui, jo palikoneseNekaltas Kas chia neigiamo, nu zhinok, tavo shuniuko atzhvilgiu chia ish vis neturi jokios reikshmesNekaltas Nes jisai pats neturi jokiu imbridingu, tik jo tevaiNekaltas Tave tai turetu sudomint, kaip sugalvuosi ji(ar ja?) sukergtNekaltas Vat to atvieju ir turesi susiduomet ginealoginiu medzhiuLiežuvis

Suniukas is tos pacios vados Taip beje, jau maciau ta kalyte(black&white) is tos vados, kur Siauliuose…Myliu Mirkt

prisimenu buvo tokia vada, kai netychia brolis su seserim (pagal motinos linija) pasikerge. LKD ishdave dokumentus. tiek ziniu.

Manau kad visi suniukai is tos vados Gerai, nes kai nuvaziavom pirkt tai jei butu galimybe tai labai norejosi juos visus paimt Flirtas Labai jau mieli meskiukai Apkabinimas

bus idomu Jus pamatyt parodose Labas Mirkt

Mums taip pat bus malonu su visais susipazint is arciau LabasŠypsena