Sunkiosios muzikos koncertas "Tėvynei '05"

jega Cha chabuciau dalyvavus…bet per velai perskaiciau…

Jeelhhhhhhh…gerai buvo is pradziu zvarbia sningancia dienele pries konca ikalem po lietra alaus, po to pagerbem tylos minute absurdiskai zuvusi baikeriu kolega…veliau atsiklaupe pagerbem Tevyne, toliau seke zostkas pogo su diktatura priesaky…na ir galiausiai su broliais latviais sudainavom lietuviu liaudies daina…

koncertelis, tai neblogas turiu pasakyt… kaip visad skyforger nemaciau, ne del girtumo, bet del vilniaus transporto… BT tai nustebino konkreciai, is ryto pabudus, visa kuna po pogo skaudejo…

ko nepriėjai, bangieti? būčiau dabar žinojęs kas tu per paukštis Nekaltas Cha cha

ot taj gajla tada,kad man teko isvaryt…na jaj ir man butu patikus ta grupe… Šypsena gal dar bus progu pamatyt ir isgirst ta grupe Laimingas

o ko taip velavo koncerto pradzia? ir ar nebuvo galima vietoj to, kad laukti veluojancio koncerto lauke, leisti visus i vidu susilti vietiniame bariuke? siaip visa kita buvo norma Gerai

todel kad liaudis pakankamai gerai apsilinejo ir lauke(nu bent jau as)

o aš lauke, prieš koncertą sušalau :[ dabar kosčiu žvėriškai…bėda…bet koncertas tai super!

O kada nevėlavo? Cha cha

era sex taigi tu su rg78 gerei tik nepasikalbejot kas yra kas dar pries koncerta Mirkt

eraserx, o kam dabar lengva Juokiasi race_war nepasakinek Juokiasi

ką? aš? aš ne era sex. kažką maišot Nekaltas negi gėrėm? neatsimenu… Žliumbia

tai negi visiems kas nepazista eisi ir prisistatynesi Nekaltas

taip Nekaltas

atrodytu siaip idiotiskai Juokiasi

mmmm, taip Nekaltasbet per praeitą “Tėvynę” taip daug kas su manim darė Nekaltas Cha cha

reikejo pradet autografus dalint Juokiasi

per praeitą “tėvinę” taip ir buvo Nekaltasna bet ant kompaktų psirašinėjom… Cha chao šiaip ir per šią dėjau vieną

vadinasi ne man Juokiasi nes as neprasiau Juokiasi as siaip su BT atvaziavau

o aš su taksi Nekaltasšiaip gal mačiau tave…