Sunkiosios muzikos koncertas "Tėvynei '05"

dar pamirkčiojau tau, bet gal užgertom akim nepamatei Nekaltas Cha cha

buvau ir as tam koncerte GeraiBT man visaj patiko… Girtas Kaj grojo Angis,per pacia pradzia labaj geraj pasikraceu su draugem JuokiasiDiktatura taj be komentaru Gerai Geraipasipoginau… Cha cha Cha chaO per paskutine grupe isejau namo,kad speceu i auta… Nekaltasbet anyway buvo axujiena Gerailauksim kito tokio koncerto Laimingas Gerai

skyforgeriai turi savo ‘firmine lietuviska daina’, kuria palieka koncertu lietuvoje pabaigai Mirkt jau nusibostantis jiu triukasm, kai matai koki ketvirta penkta karta, bet seip Tewynei tai labai prie stiliaus… juodaragiui irgi… kajp tai niekas nesuprato? gal cia labiau priklause nuo isgerto alk. kiekio? kas daugiau isgere - tam ir broliu latviesu kalba panasesne i musu daresi Cha cha

tai aš draugui jau pasakojau, kaip Latvių kalbą bvau įvaldęs nuo alkoholio kiekio kraujyje. nors ten labiau į suomių buvo panašu. tiek to. o pats tamsta buvot ar ne? lyg nemačiau…

man paskutiniai geriausiai pavarė. tik kad per daug žemų ant bačkų buvo užmesta tai vos kriaušės neatvėmiau. bet paskui viskas buvo jėga, apsipratau.

:slight_smile: aš kai ant scenos užlipus fotkinau, o anie užgrojo, tai man ne tik plaučiai nuo šonkaulių atsikabino, bet ir džinsai judėjo nuo garso. ;DD išvis skyforger’iai mane pakerėjo. apranga - originali, savita - labai prisidėjo kuriant jaukią atmosferą. Gerai aš visapusiškai sužavėta jų pasirodymu. Myliu

apranga panaši į Obtest. na beveik tokia pat, tik obtest labiau link karingumo, tad jie su šarvais grandininiais (na, vokalsitas, atsimenu per praeitą “Tėvynei” koncertą buvau užsidėjęs. ale sunkūs) ir odiniais. o skyforger labiau į liaudies kultrą. nors žinoma, apie pusė, jei ne daugiau tai apie karius. pas juos daugiau kailių, ragų Cha cha atsimenu kaip būgninkas po koncerto alų iš jo šniojo. o kaip sakė jų gitaristas/back vokalas - “iš širdies” Šypsena

o as ejau iki fabu peshkom Cha cha

aha, man irgi keliskart teko kvapą atgaut. ;DDD todėl įsikūriau prie scenos šalia tamstos. ;]]

Dabar gailiuos,kad tik 1 daina paklausiau skyforger`iu ir isejau,nes galvojau dar spesiu i paskutini autobusa,bet… teko pestute eit,o po visu pogo tai buvo taip sunku

O kelinta koncertas baigesi ? Diktatura paskutiniai grojo ?

baigėsi ~00:20. nežinau net tiksliai, alkoholis kraujyje ir cigaretės burnoj trukdė blaiviai mąstyt. o grojo prieš paskutiniai. treti

apgailėtina. būtum visvien suradęs pakeleivių po koncerto…

ką jau čia prisigailėsi - griūk negyvas. :>

as per praeitas 2 tevynes ejau - uzteko…

gailekis,gailekis… verta gailetis Taip Mirktna va,kaip matau atsiliepimai geri. mano taipogi. vertejo tystis i Vln Tūsas Taip

Aš iki Riešės dažnai peškom einu nuo Šeškinės ar Santariškių, o jūs čia vaitojat… Gėdos turėtumėt.

BaisuVadinas, man dar nieko nuo senamiesčio iki Šeškinės… ką čia… tik 50 minučių Cha cha

pusia dienos svenciant, paskui poginantis dar po visko ir namo peskom eit? na jau ne… virsciau kur i griovi ir pasibaigtu…

Tai kai nesvenciu, tai ir anksciau gryztu, tai su autobusu. O pesti ainu tai visada velai ir girtas. Mirkt Seip pasiklyst labai nesunku…