Sunkiosios muzikos koncertas "Tėvynei '05"

desiu ir as cia savo trigrasi Cha cha galiu pasakyt kad man tai axujebytelnai super duper krutas koncas buvo, daugiau nieko Šypsena kruvinas pogo… juhuuuu! Šypsenana gal kadangi pirma kart vln ir su tiek xebros koncas, bet smagumeeeelis… Šypsena

siaip wp portale yra filmukai is konco imesti…

gal jų adresas pasikeitė, nes man neatidaro visai puslapio. duok linką į patį puslapį pagrindinį

white-power.org

o dėkui, pas mane buvo iek kitoks linkas, kuris ankščiau veikė. tiek to. dėkui

tai dabar servas pasikeites… bent man voras taip aiskino

ą jo, man irgi kažkada rašė.

tai kad nebuvau Labas jau pradeda nusibost tos pacios ir tos pacios grupes su tais paciais gabalais… Nekaltas

na bet vistiek ne tie patys gabalai, nebent tamsta girdėjęs skyforgerių naujus, kurios jie sukūrė preš atvykdami į Lietuvą…

arba naujus BT gabalus

jo, šiaip labai geri nauji. …plaukia upėm kūnai su išpjaustytais pilvais…

siap tai pufui isejus pardejo tokius futbolnus varyt… beje ir “laisves” koveris irgi gerai nuskambejo

viskas gerai skambėjo. mam asmenišai be pufo geriau skamba, be jo šveplavimo.

ir be girtumo Juokiasi

pala pala…gal cia sena skautu(berodz?) daina: “Plaukia upemis lavonai su ispjautais viduriais ju pilvuose styro peiliai su lietuviskais zenklais” pamenu kazkada jaunesnis budamas Klaipedoj per juros svente traukiau su vietine fauna Juokiasi

jo jojo Cha cha dėkui kad priminei kaip iš tikro ji skamba. pakėlei visą blogą dienos nuotaiką. ryt mokykloj trauksiu per visas pamokas Cha chapriedainis geras Cha cha"Oi lylia oilylia Oi lylia oilylia Oi lylia oilylia Dainuok Linksmai" Cha cha Cha chaomfg kaip linksma

manau to minėt net nereikia Nekaltas

Sveiki. Jaučiu pareigą informuoti Jus apie artėjantį kasmetinį, ir turbūt patriotiškiausią Lietuvoje, sunkiosios muzikos koncertą “Tėvynei 2005”. Taigi: Data: 2005 03 11 Vieta: klubas “Mulen Ružas” (ant tauro kalno, profsajungų rūmuose) Laikas: 17:30 durys; 18:00 pradžia Įėjimas: 20 litų Gros: Angis, Diktatūra, BT, Skyforger Tai va

Gerai kad tokia diena tox koncertas bus Šypsenaish uzsienio, tai cia ish latvijos estijos?

Latviai ir Estai neatsiliepia. Berods kad ir neatvažiuos. Šiaip Ukrainiečius berods organizatoriai žada pakviest (lyg tai God’s Tower).