Sukurkim metančių rūkyti klubą...

Sukurkim metančių rūkyti klubą…

Aš pradėjau mes rūkyt nuo pirmadienio, per dieną dabar surūkau 1-2 cig.
Neužtegdavo pakelio, išrūkes esu apie 10m.dabar yra tikrai nelengva…, kaip sekasi jums?Nekaltas

niekad nerūkiau, tai nėra ko ir mesti…Kietas

Vadinasi tu esi geram kely. As meciau rukyt pries 1.5 men. Is pradziu reikia sumazint doze iki 1-3 cigaru/diena, o po keleto savaiciu is viso raukt. O tada KATEGORISKAI nerukyt. Apie 1.5 savaites bus sunku, bet po to viskas normalizuosis. Savijauta mano dabar gera, o rukyt jau ne minties nei noro neliko: bandziau dar po 3sav parukyt, bet uzteko poros dumu kad mane pradetu pykint. Svarbiausia yra kai jau nerukysi, visai jokio dumo.

Nuosirdziai linkiu sekmes.Mirkt

Manau,kad jei mest tai mest is karto.Ir nesakyk,kad neimanoma. As pati nerukau,bet zinau,kad tai valios reikalas. Pvz.: mano busimasis uosvis ruke 20 metu, o pries 5 metus susisporino su kaimynu is alkoholio dezes,kad numes nuo Nauju metu.Ir jam puikiai sekasi.Net noro nebera,o dumai smirdi… Zodziu cia valios reikalas…TaipTaipTaip

Protingai pasielgiai, kad nerūkei, oaš ne su ta hebra buvau susidėjas,nerūkysi - nepritiksi.Dabar bandau ištaisyt padėtį…

as taip pat Cha cha
kurkim nerukanciu kluba Laimingas

DrovusFlirtasGėlėKietasCha cha

deja siam klubui netinku, nes net nesu bandzius rukytiNekaltas

Nerukau,bet mesti galiu…jei reikia…Nekaltas

reiktu ir man kazkaip prisiverst mest rukyt, nes ir sveikatos ir pinigu gailaNekaltasNekaltas

o nerūkantys ar gali į jį isirašyti???

aha…as irgi noriu…Cha cha

Rukau beveik 9 metelius ir tiek pat laiko noriu mest rukyt…tik tai kad perejau prie parliament ir lucky strike…maniau maziau rukysiu…kur tau … ne velnioKanda

Prašom, prašom, visiems vietos užteks…TaipTaipTaip

Skaičiau apie lengvesnes cigaretes, akių mulkinimas, silpnesnes stipriau trauki, daugiau surūkai, daugiau gauni dervų.
Taippat žinojai, kad per 6m. rūkančio organizme susikaupia apie 1kg.gervų…
Nekaltas

Nepasakyciau kad parliament ir lucky strike silpnesnes…tik zymiai brangesnesNekaltas

paskaičiuok kiek per metus prarūkai, gal tada atšoks fantazija rūkyt.
Man atšoko, be to ir sveikatos pagailo, pasižiūriu į senius rūkorius baisu daros…

Tiek daug patarimu mesti rukyti, tai tikrai belieka palinketi SEKMESTaipLaimingas

Juokiasi Sėkmės chebryte. Žinokit, kad geriausias būdas mesti rūkyti yra išvis nepradėti Liežuvis