Sukurkim metančių rūkyti klubą...

as kaip visada palaikau tau kompanija, meciau as pries pusantru metu. buvo ziauriai nelengva ir galiu pasakyti kartais kai labai susinervinu surukau kokia viena. Sunku to dalyko atsikratyti, o jei zmogus dar isgeria tai tada dumelis vos nebutinas.Kietas

Laimei retokai išgeriu Cha cha

as rukau tik kai isgeriu, tad labai sunku atsikratyti sio iprocio ypac kai visi aplinkui ruko…

Tai tada tau pasiseke, bus lengviau mestiŠypsena

ui kaip sunkuKanda

Tingiu labai, kam cia kankintis, jei nori rukyti - rukai, jei nenori - nerukai
Vistiek mesi rukyti, eisi gatve surasi, ir vel pradesi Cha cha

Tai ką draugeli nutarei pasigirti viešai jog svajoji mest rūkalus,tai va galiu pasakyti kad tau nepavyko…

Kietas rūkalis esi rūkalis ir būsi…Juokiasi

nekanchiu merginu kurios ruko… nafik… pritariu metancioms ir apskritai metantiems si iproti…

Mano rukimas toks - rukau tik retkarciais jei kas pavaisina tai 1 cigarete per savaite, arba jei pats is idejos nusiperku tada 2 cigaretes per diena. Ir absoliuciai visada rukau jei geriu, bet tada kaip kaminas net kita diena slikstu pagalvot apie cigaretes. Ir nusprenziau absoliuciai mest - tai sy penktadieni bus tusa ismeginsiu savo valiaKietas

Sudaryk klubo nariu saraseli - idomu bus pasiziureti kiek atsiras ryztinku metejuNekaltas

sukurkit metusiu rukyt kluba. o tai cia - kazkokia nesamone. meti rukyt ir rukai ir neaisku ar is vis mesi. tikriausia visi rukantys tada turi istoti i jusu kluba, nes jauciu daug kas ruko is ipratimo ir galvoja apie tai kaip mesti rukyt.

busimas uosvis… gerai pavarei.

As parukau po 1-2 per diena cigaretes, kartais ir nei vienos, o kartais ir visa pakeli sutraukiu. Bet jei visi mesim, tai ir as prisidesiu.

kaip is tikruju mest rukyti?pabandyk taip-pasidek pakeli cizu ant stalo ar dar kur nors,pvz.teliko ir istark stebuklingus zodzius :kas stipresnis as ar tu?jei tu-mesi rukyt,jei stipresnais pokelis,tai vadinasi neturi valios ir niekad nemesi rukyt.vat taipLiežuvis

o ka daryt tiems, kurie neruko ???

AS NERUKAU IR MAN LABAI GERAI.DAWAJ VISI KURIE RUKO PRADEDAM AKCIJA.PADAROM SVENTE SAWO ORGANIZMUI,NEBERUKOM!!!

as irgi ne per seniausiai atsikraciau rukymo. iki siol sunkoka, bet valia "treniruoju".
visiems metantiems ir metusiems istvermes!

Nu aš irgi prie metančiųjų prisidėt norėčiau. Tik kad motyvacija mano ne itin stipri, o ir svorio priaugt labai bijau. Gal kas iš jau metusiųjų pastebėjo kokių itin teigiamų pokyčių, pavyzdžiui veido oda paskaistėjo, sveikata oj kaip pagerėjo ir pan. Tai man būtų akstinas mest.

As irgi noriu prisideti prie nerukanciu, bet vis nesiseka, jau metus bandau, bet beviltiskai, zinau, kad didziausia pagunda 2 menesi, bet kaip istverti pirma, jei viena diena maziau surukai tai kita diena atsiimi su kaupuVeee

Na mes dar pažiurėsim…Mirkt