SUBINLAIŽYS

…“Ja ja, Kemska Volost…” LaimingasIsh 10.000 km aukshchio kalnai atrodo lyg paauksuoti, bet isiverzhus i piloto kabina, idant pasidalinti reginio grozhiu, ans ishkelia rankas i virshu, o stiuardeses pradeda isterishkai klykti: “Bomba! Bomba!” Liūdnas*pimp…* praschysh ta lietuvishka mentaliteta…

Juokiasi Gerai Cha cha

“iš arti užpakalis pasirodė ne toks jau ir atgrasus, kaip X įsivaizdavo. nebuvo nei itin blogo kvapo, nei apnašų, tik keletas plaukų puošė žiedinį raumenį… daugybę kartų nulaižyta dugnaskylė laukė sekančio garbintojo. X užsimerkė, kad būtų drasiau, ir atsargiai pradėjo vykdyti savo pažadus, pamažu įsijausdamas (-a) į subinlaižio vaidmenį, kurį jam (-ai) teks atlikinėti iki gyvenimo galo… ne be reikalo per televizorių sakė - “kartą paragaves, negali sustot…”…”

Va, čia ir būtų tas tapsmas: stiliaus paieškos Taip

Nesusireiksmink (Ni), Radvile irgi turi Juokiasi

Aš tai nikeliuota, bet ne subinlaižė Juokiasi

Oj dinges dinges Juokiasi Juokiasi JuokiasiNe tas šiknas laižymui pasirenki Cha cha Bet nieko, duosiu aš tau palaižyti savąją teisingą šikną Cha cha Specialiai nevalysiu kokias 3 dienas, kad daugiau kakos tau liktų Cha cha Tu gi mėgsti kaką Juokiasi Juokiasi Juokiasi Smėrdiūčką tokią Juokiasi Juokiasi Juokiasi Beje, o gal kad tu nesivargintum, aš užkimšiu unitazą, tenais kakosiu ilgai ilgai, o kai jis pilnas pasidarys - tau tik savo siurblį tereix tenais įkišti, ir galėsi mėgautis??? Kaip tu žiūri į tokį upgreidą???

“siurblys” - tai varpa?

O tu pasiskaityk savo post’us.Taip laizai, kad savininkui jau skauda.Bet tu nepastabi,o stropi Cha chaSkanaus Labas

…o kaip tox pilietis turetu buti ivardintas?..turbut zlovonis vulgaris ?

Dingęs, nius, nebūk euroskeptikas aukštai laku supurkštu kuodu Juokiasi Nius, suprantu, kad Tau pavydas šikną graužia, bet jau nebūtina taip tvarkingai apsinuoginti lyg paplūdymyje Kietas

…pienoviezis pludo pienu …radwile pludo nesamonemis …dinges visai nepludo Ne…jis buvo plude /Nekurtas Newonegutas/ Nekaltas

Ax, koks jis laimingas turėtų būti. Na, dingęs Taip Taip ir noris apsiverkti iš laimės Liūdnas

dievuliau, bajoraite, kiba gripas pakirto ir komplikacijos prasdejo, kad taip rasyt pradejot…kur Jusu literaturiniai gebejimai, ka Jusu antroji vieta Respublikoje ant sienos kabanti daro, ajajai…ar jau taip susipainiojote-persipainiojote siam virtualiam pasaulyje, kad neatsirenkate kas prie ko ir Jus prie ko Cha cha Cha cha Nekaltas

…a zinai ta gabala ish “moulin rouge”…ble ka weza

Bet tu, lerva, tai čia sto pūdovai visai ne prie ko Kanda Kanda Kanda

neee… “ružavas malūnas” - tai klasika - klasika newež, ji sukelia apmastymus… many daba weža “Above_and_Beyond-Essential_Mix-Saturday-06-June-2004”

Ple, ekologai jo.bani, tualetinio popieriaus paduos kas ar ne ??? Piktas

cia tu apie savo mylima boba, Radvile? savos.iktas tu, savos.ikti ir tavo komplimentai Nekaltas Nekaltas Nekaltas bet gal bobom tai ir patinka Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Alyvuška, mano II vieta tvarkingai tebekabo Taip O Tavo alyvos šakelės nereikia Ne Sau geriau in subiniuką Mirkt