SUBINLAIŽYS

Tu, Alyva, eik geriau savo draugeliui, dingusiam, tam šliužui potnam ir skundikui palaižyti jo smirdančios apyvarpės, bo per tuos taipinimus ir mėšlo pilstymą ant Radvilės visai nustojo praustis Kanda Kanda Kanda Bet dar randa laiko laižyti šiknas, ir šūūdo gabaliukai jam prie ūsų prilipę ir sukietėję Kanda Kanda Kanda

nesikartok, bajoraite, kazkaip tave muza jau apleido ziurau…jau neverta bajoru vardo, kazkaip labiau turginis style’as lauk lenda…she tau, kad nori, ir kas galejo pagalvoti Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Alyva, tū, tūndra, negi tu nesupranti, kad tave padarė Radvilė v natūrė??? Pastaruoju metu pasirodė nauja blogų mergaičių karta. Turėti viską nekreipiant dėmesio į priemones — jų gyvenimo filosofija. Būti kale gal ir smagu, bet ką daryti, kai tampi jos auka?

na, va, manau jau viena pora gali ir kurti seima…o kokie vaikai turetu gimti, na, tokie radviliskai naziski su frankisku kvapu…ir iskart su usais ir aplipe kazkuo tais rudu ir smirdinciu, fui Veee sakau, Nazi, nesikeik taip, nes visa likusi gyvenima gailesies del tokiu atzalu, ir bobos bajorisko maldos nieko negelbes…

Grazu skaityti kai frankas net neprisilogines raso. Radvile Radvile Blogai

na, jau begu, kloniukai tokie neramus ir irzlus pasidare Cha cha Cha cha Cha cha radvile-frankai, man patinka tampyti kvailiukus uz uso Cha cha dabar net susipainiojau, tai tu motera ar vyras, ar uzgimei motera, o v nature noretum buti vyru Cha cha Nekaltas Nekaltas vargsiuke, nesisielok taip, gal dar viskas susitvarkys, juolab siuolaikine medicina daug ka gali Cha cha Cha cha Cha cha

Jo jo, medicina daaaaug ką gali :a:A:A Ir aš pažadu, kad pirmoji eisi ant experimentų, tosios medicinos, žėrtva tu alyvine :a:A:A Savo dingusį mokink, kaip šiukšles išnešinėti, o ne man čia eismą diriguok, stėrva tu supiista :a:A:A Nū bet tū jobtvajmat’, kokių gi supyystų skylių atsiranda, tokių ale alyva, kad nūū naxūūi :a:A:A:A Bet nieko, prikalsiu aš tavo klitorį vinimis prie lauko parašos :a:A:A

Naci ,dabar tu man primeni berniuka apsiredziusi apsmukusiais trilampasiais treningais,isaugtine ‘koza’, stovinti prie suklerusio 85 m. bmv 316, gliaudanti semkas,besikeikianti ir pikta ant viso pasaulio, kad nieks su juo bendrauti nenori.

kai sakama, jus bendraukit, Radvile su Razrucha, bet nesnarvuokit tik taip Cha cha Cha cha Cha chaRadvile-Frankai, alia tavo kloniukai turi viena bendra bruoza-kartotis Cha cha Cha cha Cha cha

Dvigubas kloniukas Cha cha Abieju.

vargse, susipainiojai, taigi 78 zinute buvo Radviles, t.y. Franko atkartoti zodziai apie kazkoki bizni Cha cha mazute, pavargai, visgi sunkus darbas, aik jau pailsek, nes galutinai isprotesi Cha cha Cha cha Cha cha

Jooo Radvile, su ta istrinta zinute susimovei galutinai. Idomu buvo ziureti kaip gyvate odas keicia.

šou tęsiasi? Nekaltas Nekaltas

Ax, kaip gražu, ponai Juokiasi Gražiau net už “moulin rouge”… Ax… O kadangi ekspertai, Alyva su Dingusiu, regis (ar ??? Nekaltas ) tarė baigiamąjį žodį, būtų galima sugrįžti į pradžių pradžią. Juk tiek ilgai atitraukėme dėmesį nuo esmės Taip Ax, visuomet žavėjausi tautosaka - pats muša, pats rėkia Laimingas Kaip ir puolimas - geriausia gynyba Laimingas Ax… Laimingas

Tfu, ex , ax …kokios transformacijos Cha cha

eikit dirbt viena karta.

Dinges savo bobą pasikvietė į pagalbą, idant vienas jau nebesusitvarko, ir galutinai pasimetė, kam reikia čia subines laižyti Juokiasi Juokiasi JuokiasiMan, dinges laižysi, man Cha cha Cha cha Cha cha O tavo boba, ta Alyva, pas mane bliūdus mazgos, mano kojines skalbs pasimėgaudama, unitazus šveis, šiukšlių kibirą burna išlaižys. O po sunkios darbo dienos, kai tau liežuvis jau bus ištinęs nuo subinės laižymo, o jai - nuo šiukšlių viedro valymo, galės tau ta burna savo ir nučiulpti Cha cha Ar primeti, kox gyvenimas bus džiugus pas tave??? Pilna idilija ir harmonija Cha cha

Dar viena laborantu tema. Vis po analizus knaisiojas.

Ax, pone, gal ne taip supratai Laimingas Tamista, dingęs, esi šios temos pažiba Taip Kam čia dabar taip laurais su manimi Mirkt Nors Tamistos balsą ir užgožė kitas… krūtininis… alyvinis… Ax… Bet kogi dabar čia išsipustėte abu lyg į Vienos balių Drovus Pakaks ir tautinių rūbų - juk tik apie Tamistą norėtasi pasikalbėti, ne apie mane Ne Laimingas… Ax…

Paskelbk ką ji rašė viešai Cha chaMan tai ji nerašo, kūūrva tokia Kanda