SUBINLAIŽYS

shropna , taip ir renku…kadrus, vakancinems vietoms uzimti Mirkt Cha chaMan tai dzin, bele uzsiparina “tunnel vision” pasizymintys oponentai Drovus

Ginger… kam Tu sitaip… ant PianoNustebęs

O kodel Apakęs Baisu

Bobulka jei nusirengsi,tai vel Tavo foto idesiu Šypsena

Jetau, ir čia Kamasutra Juokiasi

o Tu jos bijai ar nesugebi pagal ja?

O “subinlaižys” -tai Kamasutros poza Apakęs ?

Nagi, nagi… Niam niam

Šauktuk, o kaip Tau 47-oji poza? Niam niam

nori buti virsuje?

Oi, Šauktuk, Tu atidžiau į aną pažvelk Taip Ar bent įsivaizduoji, kaip iš anos sugrįši į pradinę padėtį Drovus? Bepigu, indams, kurie kasdien gali šitaip raivytis. O Tau… Tau, vakariečiui, rytoj tai į darbą juk Drovus… Įsivaizduoju, kaip Tavo nedarbingumo lapelyje bus tvarkingai parašyta: Seksualinė trauma, 47 poza Juokiasi

O Jus ryt nedirbat?

Mes švenčiam Valentiną Širdis

…ir nieka cia nepap.isi kai kewale paralons Ne…manau kad dinges negali apzioti to, ka noretu…neatsiwercia zandikaulis. Nekaltas

apie gyvates arba blogai arba nieko Piktas

Ale iš kur toks baisingas apetitas Drovus Nekaltas

Dingau, nieks nepastebėjo Liūdnas, atsiradau - nieko naujo Ne

Klaida Stresneri. Nacis perrase teisingai Gerai. Neturiu ka komentuoti. Jus kazkaip labai klystate su manes vertinimu ir mano tikslais. Jeigu,jusu supratimu,mano tikslas moderatoriaus kreslas - tai , vaikai, su jusu aprasomu mano gyvatisku charakteriu as juo nuo 2001 m. jau buciau n+1 karta. Maziau tiketumet bjauriais 30+ sustauskais ir ju klonu palaikymo grupe Labas

…tamsta apsirinkate …beweik visi klonai mano Drovus

nieko tu cia tokio provokacinio neislauziai Ne,paieskok ko nors geresnio kompromato Kietas