Su kokiu leviausiu automobiliu teko pasivazineti?

Su kokiu leviausiu automobiliu teko pasivazineti?

nu chebra, Zapuka prie lieviausiu masinu priskirt?!?! balamutai

O cia tas lievumas pagal ka…Ar kaina ar marke masinos… Aš nekaltas Jei kaina tai vaziavau maskaradu metai jo turbut kokie 100 m. pr. kr. ar dar senesnis nu cia isvaizda jo tokia buvo…O jei marke masinos tai opel kadzet oi trantas… Cha chaCha cha

Moskvich 401 !!! Va tan taij aparatas buvo Cha cha Cha cha Cha cha

su maskaradu mokiaus , bet su tokia ishmokes - tai su bet kokia vaziuosi>>>>>>>

TalbotasŠypsena modelio tiksliai neatsimenu,bet sportbatisCha cha Uz vairo sededamas gali bagazine uzdaryt.Ir da be sankabos buvo,tai is vietos uzstumt reikejo.

Man tai "Polski fiat" ar kaip ten…Žodžiu pati mašina gal ir nieko bet taip davaryta,kad viena ranka reikia laikyti neužsidarančias duris,kita-laikyti bėgių rankeną,kad neišmestų bėgio ir dar kažkaip vairuoti…Cha cha
Bet man atrodo kad nėra iš principo blogų mašinų,tik jų šeimininkų…Cha cha
Apie zapą bijau ką sakyti,nes neteko turėt reikalų,nors mano draugas kažkada sakė kad pats sušaudytų tuos konstruktorius,kur zazą darė…

1990m. su M2140 buvau isvilines 175km/h nors aparatas buvo jau 6m.poto dar 6m.vazinejau be problemu tu metu masinoms tik einant virs 120 km/h linguoja kaip 21-volgaMirkt

Moskvich 402
Gerai saulutes paisydavo ant zvyro, kol vienakart su chebra po nemazai Alus uzmirsom vandens i radiatoriu ipilti - uzlinko vargsas maskatuoklis, dumais parejo visos imanomos tarpines…

Na kazkodel pametes pranesima,kad tu palikai cia zinute-taip ir pagalvojauCha cha
Na nieko,nieko
Audi 100CD
85, 2.3l

Supras, jumoras gi Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha, nepykaice, jei kas tipo nesupratoAš nekaltas, Aš nekaltas, nebeišdykausiuAš nekaltas

ZIURKE rašė:

nu cia jau geda,apie zapa nieko nezinoti!!!Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
ten stovi 1,2 ApakęsApakęsApakęs!!! V4 !!!ApakęsApakęsApakęs 75laipsniu kampu dvigas ,karteris is titano lydinio,oru ausimamas iki 45 aj, alkuninis spizinis ir greit luzta,Cha chaCha chaCha cha pravazumu lenkia net uazika!!!ApakęsApakęsApakęsLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis
dezes neuzmusamos ir labai geros,net i formules 3000 ar kokios ten sovietmeciu buvo dedavo ant ziguliniu motoru!!!KietasKietasKietasKietasKietas
karoce tacka legendine ir nereali,pecukas benzu sildomas-varomas,megdavo uzsidegti…:):):):):):):):):):slight_smile:

Pataisysiu:
Ten stovi 1.03 (ZAZ 968) arba 1.032 (ZAZ 968M) litro varikliai, kuriu galingumas praktiskai vienodas ir siekia 40 AG. Su titano lydinio karteriu ce biski perdejai - ketus ten. Jei titanas butu - ZAZAZ kainuotu trigubai brangiau.
Peciukas nixja mano tevuko zape nedege ne karto - tik uze atsakanciai. Ir kureno xata pakankamai neblogai :))) Ir kura rydavo - trasoj vaziuojant apie 90 - 100 (max greitis - 115 pagal popierius, tevukas kazkada myne 125) - srebia 10 litru…

O pravazumas… NEREALUS!!!

man tai lieviausi buvo du tai KUPRIUKAS & FIAT PANDA siap tarp ju jokio skirtumo nelabai pajutau tik kad PANDA gal kiek gerisw atrodo Šypsena

Mane taj tewas seniau vezhiodawo su zhyguliu melinu Cha chaCha cha Tajs lajkajs taj dar zjbb masyna budawo

Aš tai gan dažnai su tokiu aparatu važinėju keleivio vietoje, ir dar gyvas Šypsena Dabar, kai upgreidinti saugos diržai, tai visai smagu. Tiesa, vairuotojas ir savininkas to aparato gana nenuspėjamas, tai kartais tenka lėkti nuo Šeškinės kalno 110 km/h greičiu (čia dar kai saugos diržai buvo tik dėl vaizdo Šypsena ) Ypač smagu toj vietoj, kur kalno II trečdaly posūkis prasideda - tariuosi matąs mus lenkiančius ratus bei šarnyrus ir visokius pan. agregatus Mirkt Čia žinantys mane turbūt suprato, kad kalba aina apie capone su jo vaz-garage 2102

Su kokiu leviausiu automobiliu teko pasivazineti? hm dar neteko su jokiu auto waziuot, is kurio islipes pasakyceu kad lewas Cha cha wisi dawezdawo kazkaip iki tixlo…

zapas sustras auto wazewau su tokiu ir didziuojuos Cha cha

Maskatuoklis 407… pravalas ne masina… benzo rydavo 25 ltr/100 km, dureliu zutrenkti niekaip nepavykdavo, 0-100 darydavo… tpfu, apie ka chia -0-60km/h darydavo per kokia minute jei ne daugiau, vairo laisvumas sieke kokius 75 % jauciu, padangytes 135 ant shlapios zoles usikasdavo pavaru "rycagas" prei barankos pastoviai sihmetinedavo pavara, peciukas neshilo, variklio skyriuje gyvates lizda susisuke buvo, karoce razrucha totali o ne masina buvo…IgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnore

Po kokio 50 metu koks darbstus zmogelis nusipirks toki aparata, atrestauruos ir parduos arabu seichui kaip technikos stebukla. Cha chaCha chaCha cha

FIAT SIENA

Vaikystej ir su zapu teko pavazinet o pries pora metu teko su senu moskviciuku vaziuot ant 90 zvirkeliu galvujau kad dantys isbyres