Su kokiu leviausiu automobiliu teko pasivazineti?

mokinausi vairuoti, kai man 15 buvo su IZ Kombi sviesia geltonos trydalyno spalvos…
dar teko u 3A3.968M, AZLK.2140 damushtu ir aisq BA3.2101
Blogiausias buvo damushtas Moskvichius… nu dar su FIAT 126 ‘Maluch’, bet ten tai ore viskas… jegele Šypsena

Čia kai kurie asmenys ryškiai nušneka ne į tą pusę - pats važinėjau su Iž Kombi - patikėkit, jei jis tvarkingas, tai minkštesnės mašinos nelabai rasi (tarp tokio dydžio aparatų). Aišku, nepatartina su juo daugiau 120 km/h važiuoti…Šypsena
ZAZ - kupriukas bent jau man daug geriau atrodo už Fiat Panda. ZAZ’ų varikliai buvo 30 (965), 40 (966, 968, 968M) ir 45 (968 ir 968M)AG. Kad greičių dėžės neužmušamos - netiesa, mano tėvas turėjo 968M, tai jame pirmos šaibos nebuvo (kažkaip neįmušdavo, nors tu ką). Pradėdavo važiuoti antra - iš šalies stebint, vaizdas kaip pagreitintam kine būdavo.
Moskvich ir ZAZ, mano nuomone, istoriniai automobiliai, nuo kurių daugeliui iš mūsų prasidėjo vairavimo mokymasis ir pirmoji patirtis, todėl nelabai gražu juos priskirti prie leviausių.
Daug levesnis yra, pavyzdžiui Hyundai Accent ir visa panaši Azijos produkcija…

niu daba vazineju su pakankaimai lievu. Skoda Felicija 1995 kombi su 1.3 matariuku, karbas. Valdiska, prabegusi 300 000km, ir jau visa issisketusi, isdususi, o galas perpuves Šypsena Ale viduj tai da jauciasi kad 1995metu, bet isore… Tevo VAZ 2106 1985 metu shustriau atrode dizaino prasme Šypsena

JP.

Moskvich 412 (Iziavsko gamybos).

Ką čia sapaliouji, vaikel?
Ant 150 mynėm, baisu nebūva, a daba baisu pasdare?
Vysx tę gerai su ta tačke, krūtai vara. Cha cha

O jei rimtai, tai baisiausia ir lėviausia visų laikų tačka- Golfas II.
Daržinė ant ratų. Tėvas turėjo Subaru 1983m. Tai kai kurie tech. sprendimai stebino, bet važiuot buvo maloniau negu su golpu sukruštu kad ir 1990m. Gaidys, o ne tačka.