Su artėjančiais.....


Su artėjančiais…

Kur leksit naujus sutikt dalYviai? Šypsena

kelyje

trulikas,man siaip iš smalsumo idomu,su tavim viskas gerai Nekaltas ???

namie Šypsena vaziuoju i draudima, idomu kaip reaguos, kai per menesi 3 autoivikiai ir visur kaltas (fura) Cha cha

velnias666,px kaip jie reaguos,įmokas moki,reiškia ir jie tau moka,elemtaru,o kad jie surauke snukius vaiksto kostiuma uzsimetes koks vadybininkelis,tai man tik šypsena sukelia Cha cha

kolkas panasu, kad namie…jei nieko staigiai nesumastysiu. Paziuresiu kaledini zibureli, pavalgysiu mandarinu ir miegoti Šypsena

Ne vienas namuose svesiu pasirodo Juokiasi

aš negeriu, tai vairuosiu per naujus metus

paskaičiuojam protingieji kurmiai autogidas.lt/subaru-forester-universalas-1998-0124511464.ht ml

varysi taksaut, kad prie algos prisidurt kapeika?

kad man prie algos prisidurinėt nereikia. užtenka. nesu prabangus prabangaus bmw vairuotojas. neatiminėju ginklų iš žmonių, tai px. turiu kapeikų kišenėj ir gerai man

Imk, nesigailesi. remontas 2000-3000lt Mirkt

galvoju, kad ten ketvirtį keist būtų paprasčiausia. ir duris reikėtų

xalupo pas save svesiu su xebra… Apsvaigęs Linksmybės Butelis Girtas Gerai

Turėjo būti vienaip švęsta, bet kai kam pagailo 100lt už sodybą su bania, tai bus kitaip švenčiama…

Mes i molėtus dviem parom Šypsena UfffRobis-kiek jusu snukiu?

RM dėl smalsumo, ne švenčių metu kiek ten kainuoja, 50% pigiau? ŠypsenaMes dabar likom 5iese, tai bute būsime

Robis, jeigu turi omeny seses, tai ne pinigai esmė. po laidotuvių niekas tūsintis labai nenori

Robis-man padaro uz 40lt zmogui parai Šypsenamusu irgi ne daug bus,14 burnu kazkur pagal plana …stirnele.lt/Nes kaina suderinom nerealiai gera,dedes pazystami tai nuolaida belenkokia padare Šypsena