Su artėjančiais.....

Cool Gerai RM o visą tą atotrūkių balaganą kartu imate? Cha cha

Trulikas, ne ta esmė, buvo kitas plotas jau prieš mėnesį siūlytas ir kaip visada visiems px nieko nereikia, liko savaitė pradėta tik tada kitų mąstyti ką daryt, amžinai ta bėda Cha cha ir tai liečia ne tik tą pusę Mirkt

ne pirmi metai gi. visada visi paskutinę akimirką susigriebia Cha cha

Pačių bėdos taip pxjistiškai žiūrėt į tokius organazavimus kažko aplamai, ne tik naujako Labas viskas ant lėkštutės vos ne padedama ir Ufff Kvankt?

mes irgi sodyboje,50lt nuo snukio ir 18 snukiu Ufff Apsvaigęs

Robis-tai atotrūkiai jau praeitis Cha cha keliai išsiskyreė pas kai ka galutinai Cha cha Taip Cha cha (pats puikiai zinai ta “pora”) Šypsena Juokiasi

RM netikiu Apakęs aš manau ten dar sugrįš, prisimink savo žodžius: “bet jie vienas kitam tinka…” Juokiasi Juokiasi Aš tai po to savaitgalio nebendrauju, nx nx nx Cha cha

Mergoms po 28, o tokios nutrūkusios… Kvankt? Apsvaigęs Cha cha

Robis-dabar keleta yra kurioms po 29-31,patikėk,tokius cirkus užsuka,kad man žabtai atsidre buvo keleta kartu,plius dalyvauja jos siame nauju metu sutikime Pavargęs Linksmybės Cha cha Cha cha Vau! Cha chaO del tos poros,tai bbz,gal tiesa tu ir sakai Cha cha Gerai

Tai kažkaip jums tada sekasi ant tokių užsiraut, menčių tik dabar dar betrūksta… Juokiasi O dėl to poros pamatysi, aš tau sakau Taip Cha cha

nes kolkas jis siam momentui turi nauja kolege Juokiasi Cha cha,bet ji vužase Apakęs Cha cha ,nuo musu savaitgaliniu cirku Juokiasi ypač Dulios festivaliu Paplepėkim Valiomanau ilgai neatlaikys,dariau stafke su juo,sakiau kad po nauju turetu pabegt Cha cha su trauma lengva bendravimo Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasiabs neveikia…uzsipisi sako Juokiasituojaus 3metai bus…ot tai vargai Cha cha

Namuose šviežią lelių supuosiu, jam uodegą plausiu ir tikėsiuos, kad tai greitai pasibaigs Laimingas Gerai

Robis-tai primesk,jei kaledot susedom kompanija tvarkingai,gryzo pusbrolis is Maskvos su drauge is ten,panos liko namie tipo mes 4 veikejai iki miesto trumpam,tas trumpai pusantros paros Juokiasi Linksmybės Juokiasi Gerai

as tai nenoriu jokiu baliu,pasikepsim karpi,pelesines desros pasiceckavosim,wiskiuko atsidarysiu,ledukai,slakelis kolos ir kaip ten sako jaunims…chilinsiu Cha cha

dr-visai norma sakyciau Šypsena Geraias ir pats nelabai ka norejau veikt,bet yra kas uz mane nusprende Velniūkštis Cha cha

RM, aš jau mačiau tą jūsų kompaniją… Cha cha

RM>ai kad jau uzpYpino tos masines ojankes…nors jauciu bus kaip visada…finala kazkur atsirasiu,kur bus masiskai girtaujama Juokiasi

Robis-ten is musu kompanijos tai Dulia ir tas Andrius kur su rusaite buvo,kiti taip pasiklyde Cha chapo nauju reiks susitikt bonke mums ipaišyt